איך יוצרים מציאות

המציאות שאנו חווים ביומיום שלנו, מושפעת במידה רבה ממספר חוקים קוסמיים שמתקיימים ביקום. אחד החשובים בהם, הוא חוק המשיכה (הקרוי גם חוק המיגנוט). חוק המשיכה פעיל בכול רמות הקיום שלנו, הן בפיזיקה והן בתודעה. ברמת התודעה, הוא תמיד יביא לכם עוד ממה שאתם חושבים או מרגישים, כי אנרגיה של מחשבה מושכת או ממגנטת מחשבה דומה, ואנרגיה של רגש,  ממגנטת רגש דומה.

אנו חיים בעולם דואלי – לכן תמיד יש לנו בחירה חופשית:

חוק קוסמי נוסף שקובע במידה רבה את כללי המשחק על כדור הארץ הוא חוק הקוטביות:  The Law of Polarity. חוק שאומר שהאנרגיה ביקום שלנו מתנהלת בצורה דואלית; כפי שלמגנט יש שני קטבים – חיובי ושלילי, כך גם לכל דבר אחר ביקום. לכל אנרגיה יש אנרגיה זהה, שמהדהדת בקוטב הנגדי שלה.

העיקרון הזה, מתאר את הכוח שמניע את היקום בכל היבטיו: הן בחוקי הפיזיקה, והן בחוקי התודעה האנושית. החל מגרעין האטום שבנוי מנויטרונים ופרוטונים, ועד למשיכה מול דחיה מינית. היקום שלנו מתנהל באמצעות קוטביות ששני צדדיה, מגלמים לכאורה את השלם. למשל: יום ולילה, זכר ונקבה, טוב ורע, קור וחום, שפע ומחסור ועוד ועוד. זו קוטביות שיוצרת את השלם מחיבור של שני חלקים הפוכים ומשלימים כמו היין והיאנג.
המתח הדינמי שמתקיים בין שני הקטבים המנוגדים, הוא זה שיוצר את התנועה המתמדת, ואחראי לשינוים הקבועים שמתרחשים בעולם סביבנו. זהו עיקרון אנרגטי חשוב מאוד שבמידה רבה אחראי על הצמיחה וההתפתחות שלנו ושל העולם שסביבנו, כבר מבריאת העולם. (שהרי בלי חושך איך נדע להגדיר מהו אור…? אם אין רע, איך נדע מהו טוב? וכן הלאה).

"וַיִּקְרָא אֱלֹהִים לָאוֹר יוֹם וְלַחֹשֶׁךְ קָרָא לָיְלָה וַיְהִי עֶרֶב וַיְהִי בֹקֶר יוֹם אֶחָד." בראשית א'ה

בין כול צמד קטבים, מתקיימים צירים שמכילים את כול ספקטרום האפשרויות באותו תחום.
למשל: הציר בין שחור ללבן יכלול את כול גווני האפור הקיימים. התנועה שלנו על גבי הצירים בין קבוצות הקטבים השונים בחיינו, היא מתמדת ובלתי נמנעת, והיא תמיד קשורה לבחירות ולאמונות שלנו.  העולם הדואלי, הוא זה שמאפשר לנו בפועל את הבחירה החופשית שהיא בחירה בזוית ראיה.

העולם הדואלי, הוא זה שמצמיח את הרצונות שלנו: חישבו רגע על משהו שאתם רוצים ולא מרשים לעצמכם לרכוש; אנרגטית, מחשבה על מחסור, מולידה בתוכנו שני קטבים: את זה של המחסור (התדר בו אנו משדרים כרגע), ואת הקוטב הנגדי שהוא קוטב של שפע, (שנוצר אוטומטית מתוך המחשבה על מחסור). למעשה זו אותה אנרגיה, רק מהצד השני של הספקטרום, כך שמחשבה על מחסור רב, תוליד פוטנציאל לשפע רב יותר וכן הלאה.

כל מחשבה, רגש או פעולה, יוצרים את הפוטנציאל ההפוך על גבי אותו הציר, ואנו חיים בעולם דואלי על מנת שנוכל לבחור זוית ראיה. "אברהם" היקס

כיצד ננצל את החוקים כדי לצמצם את המרחק בין הרצוי למצוי?

תדרים

כבני אדם, איננו יכולים להדהד (לשדר תדר) בשני הקטבים – אלא אך רק בנקודה אחת על גבי הציר. זה מונע מאיתנו לראות את הספקטרום הרחב של האפשרויות שיש לנו, אלא אם נפעל להרחיב את זוית הראיה.
המיקום שלנו על גבי הצירים השונים, הוא משמעותי מאוד! הוא זה שמאלץ אותנו לבחור זוית ראיה כל הזמן, והוא זה שקובע במידה רבה את המצב הנפשי שלנו.

בחירה חופשית היא בחירה בזוית ראיה!

אם לא נדאג לבחור זוית ראיה שתעבוד עבורינו, ונקבע אותה בעזרת הרגש – ברירת המחדל שלנו תלך ברוב המקרים לזוית ראיה אוטומטית מצומצמת שמתמקדת יותר ב"מה רע", מאשר ב"מה טוב". זה קורה כי למרבה הצער, הנטייה הטבעית שלנו כבני אדם היא דווקא לחשוב על כל מה שיכול להשתבש, (על מנת שנוכל לתת לו מענה הולם).

הפרדוקס של חוק המשיכה אומר שעל מנת להפעיל אותו, עלינו לנהוג הפוך ממה שהאינטואיציה או ההגיון אומרים לנו…
קודם עלינו להתמקד בטוב, גם אם לא כל כך טוב לנו כרגע… ורק אחרי שנרגיש טוב, נוכל להגשים את מה שחשנו טוב לגביו…
דרך אחת להרגיש טוב, הוא לחוש שכבר הגשמנו את מה שרצינו, ולהרגיש כמו האדם שיש לו את מה שרצה
. אם תצליחו בכך – זו הדרך הקצרה ביותר, אך היא לא היחידה. בגדול כל מה שתצליחו להרגיש טוב לגביו ולקשר למה שאתם רוצים, יקרב אתכם עוד שלב להגשמה שלכם. ויותר מכך, היא תהיה הכי מדוייקת, משום שמה שתמשכו הוא מה שהכי נכון עבורכם לקבל כעת (בניגוד לשאיפה שהגדרתם בעצמכם). זה דורש קצת אימון וקצת חזרתיות, אבל זה משתלם מאוד!

בואו דמיינו לעצמכם סרגל שיש לו שני צדדים: בצד אחד יש כסף ובשני יש העדר כסף. אם אתם רוצים למשוך עוד כסף, עליכם לאחוז את הסרגל מהצד של הכסף ולא של המחסור. אבל איך, אתם שואלים מן הסתם?
איך אוכל לחוש שפע, כשבמציאות חשבון הבנק שלי ריק? האם נכון או אפילו אפשרי, להתעלם מהמציאות?

איך אפשר להתעלם מהמציאות?

התשובה היא: לא נתעלם ממנה, אבל לא נניח לה לשאוב אותנו. במילים אחרות, נפסיק להתמקד בה, (היא זמנית בכל מקרה…) ונתחיל להזיז אותה לכיוון הרצוי לנו.

המציאות שלנו חזקה ונוכחת בכל הווייתנו ולכן קשה לנו מאוד שלא להתמקד בה… עם זאת, לא רק שזה אפשרי, זו המשימה היחידה ששווה להשקיע בה באמת!
זו לגמרי בחירה שלנו, ונוכל לבחור לעשותה באופן מודע ומושכל.
עלינו ל
מצוא את האיזון בתוך הדואליות המובנית. להבין שאין טוב או רע אבסולוטי, וכל אתגר מכיל בתוכו את אותן אפשרויות לחיוב או לשלילה, מכאן שזוית הראיה שלנו היא שקובעת.

אנו יכולים ליצור את המציאות שלנו בעזרת בחירה מושכלת בזוית ראיה שתשרת את האינטרסים שלנו: במילים אחרות – לבחור בחירה חופשית להתמקד בטוב.

להגשים בעזרת חוק המשיכה

איך עושים זאת?

  • מודעות: הידיעה על כך שההסתכלות על המציאות כפי שהיא, לא רק שאינה תורמת לנו כלום, אלא אפילו תוקעת אותנו, תוכל לעזור לנו לשחרר אותה. שנים ארוכות אנו שומעים מסביב את הביטוי, "תהיה מציאותי", שאומר במילים אחרות "תהייה פסימי". "תתכונן לרע כדי שלא תהיה מופתע". לרוב זה בא מדאגה, ויש לזה מטרה טובה – להשאיר אותנו במקום הנוח שלנו, גם אם תכלס, הוא כבר מזמן לא נוח…
    אבל  ככה לא משנים מציאות… חשוב להבין שמה שהמציאות משקפת לנו כרגע, הוא הפיך ואנחנו יכולים להתחיל לשנות אותו ממש עכשיו ברגע זה. מה שנתחיל ליצור עכשיו, הוא מה שישתקף לנו בהמשך… בעוד שבוע אולי עוד חודש, אולי לא בדיוק מה שחשבנו שניצור – אבל מה שחשוב הוא שאנחנו בתנועה על הצירים.
  • שינוי התסריטים הפנימיים: המוח שלנו מלא בתסריטים על כל דבר. ובהרבה מהמקרים הם נוטים לצד השלילי, כחלק ממנגנון ההישרדות שלנו. כדי להתחיל לשנות את המקום הזה, עלינו להיות מודעים קודם כל, ולאחר מכן, ליצור לעצמינו תסריטים רצויים שישמשו אותנו במקום אלו שהמוח יוצר בצורה אוטומטית. תארו לעצמכם שאתם יכולים לבחור תסריט חדש לכל מצב כמעט, ולהטמיע אותו במוח, כך שכל פעם שתחשבו למשל על כסף, תראו את חשבון הבנק שלכם הולך ומתמלא.  האם זה יכול להשפיע על המציאות? כמובן!
    זה כמו הביצה והתרנגולת. כשאתם חושבים על כסף, אתם מתחילים להרחיק את המחשבות שמכווצות לכם את בית החזה מרוב לחץ, ומאמצים מחשבות שגורמות לכם לחייך. אתם מגשימים קודם כל הרגשה טובה יותר, האנרגיה מתגלגלת וזה מה שתקבלו – יותר כסף בבנק. החכמה היא לדעת לתסרט "מה יכול לקרות" בצורה חיובית ולא שלילית כפי שהמוח שלנו נוטה תמיד לעשות. ואם לא הצלחתם – אין דבר! פשוט תתפקסו בדברים אחרים שגורמים לכם להרגיש טוב.

פתגם סיני עתיק אומר שהזמן הטוב ביותר לשתול עץ, היה לפני 20 שנה. הזמן השני הטוב ביותר, הוא כעת.

תרגיל לשינוי נקודת המשיכה: 7 צעדים לצמצום הפער בין רצוי למצוי

1. קחו דף נייר, וציירו  לעצמכם את שני הקטבים של התחום בו אתם רוצים להגשים. ניקח לדוגמה את הציר בין שני הקטבים הבאים: כאשר 10 = הרבה כסף מצד אחד ו-0 = מעט כסף. ושהשאיפה שלנו היא להגדיל את כמות הכסף בבנק, בעזרת שינוי התחושות שלנו לגבי כסף.ציר הכסף

2. זהו בעזרת הרגש, היכן על הציר בין הקטבים אתם מהדהדים היום, וסמנו את המיקום הזה בין 1-10 כשנקודת האמצע היא 5 (הרגשה ניטרלית לגבי כסף). המטרה שלנו היא לשנות את נקודת המשיכה שלנו מעט כול יום. גם תחושה ניטרלית סביב כסף טובה יותר מאשר לחץ סביבו, ותקדם אתכם על הציר, כך שכול נקודה החל מ-5 ומעלה – טובה לכם להגשמה.

3. מה שאתם רוצים להגשים הוא הרגשה טובה סביב כסף: לשם כך תוכלו להעזר בקובץ האודיו של 17 שניות להגשמה.

האזינו לארבעה מקטעים של 17 שניות כול אחד: סך הכול 68 שניות להגשמה.  בתחילת כול מקטע, תשמעו צליל קערות קריסטל (גונג) שימשך 17 שניות. התדר של קערות הקריסטל מכוון ל528 – תדר אהבה וניסים.

נגנו את האודיו למעלה ברקע, ובזמן זה דמיינו  את הציר בין "יש" לבין "אין" ותתחילו לחזק את ההרגשה הטובה סביב מה שאתם רוצים להגשים. ובכול רגע חולף, נסו להעצים את ההרגשה, ולהרגיש אפילו יותר טוב. תנו לתחושה הזו להתפשט בגוף ולהתגבר עוד ועוד… תחלבו אותה….וחייכו לעצמכם משך 68 שניות. אתם יכולים לדמיין את מה שאתם רוצים להגשים לפרטי פרטים – אבל זה לא חובה! מה שחשוב להגשים אנרגטית הוא הרגשה טובה שאתם מקשרים לכסף. וזה יכול להיות גם תוך מחשבה על משהו אחר שמשמח או מרגש אתכם, למשל החתול או התינוק שלכם, כשאתם יוצרים חיבור מנטלי בין ההרגשה לבין מה שאתם רוצים להגשים.

4. תמשיכו למדוד היכן אתם נמצאים בין 1-10 כול יום, ולסמן זאת במחברת, ובמקביל רישמו במחברת מידי יום דף שלם של: "מה טוב במצב הזה?" כשאתם מחפשים כל יום את הצדדים החיובים בכל דבר, גם במה שעל פניו נראה רע. (למשל: "מה טוב בזה שאני עכשיו במספר 3 על הציר"? או "מה טוב בזה שפוטרתי?" וכד'. ) תנו לתרגיל הזה כמה דקות ומלאו דף מחברת אחד מידי יום, והוא ישנה לכם את החיים! לא תאמינו כמה דברים טובים אפשר למצוא אפילו בתוך המצבים הקשים ביותר בחיים.

5. התחילו לחשוב לרגיש ולהתנהג כמו האדם שאתם רוצים להיות לאחר ההגשמה. חשוב מאוד שתפתחו תמונת דימוי עצמי שתתמוך במי ששאתם רוצים להיות. אם אינכם מאמינים שאתם יכולים להיות עשירים, הדימוי העצמי שלכם, לא מתאים למשוך כסף. אם אינכם מאמינים שאתם אדם שראוי להיות אהוב, לא תצליחו למשוך אהבה.  זו נקודה שלא תוכלו לוותר עליה בדרככם להגשמה. אז כשאתם חושבים ומדמיינים את מה שתרצו להגשים, אל תשכחו להקדיש זמן גם לאדם שתהיו כשתקבלו אותו.

6. דמיון מודרך: כשתצליחו לדמיין תמונה ברורה בדמיונכם ולהכניס לתוכה גם רגש, תת המודע שלכם, יקבל אותה כאמת – וברגע שזה יקרה, הוא יעשה הכול על מנת להגשים אותה בחיים שלכם. זה כוחה של אמונה. היתרון של דמיון מודרך הוא שהמוח השמאלי המעשי נרדם מעט כאשר אנו נכנסים להרפייה מלאה, והוא נוח יותר לקבל דברים שאנו אומרים לו כנכונים. האזינו לדמיון מודרך למגנוט

7. התחילו לבצע פעולות בהשראה, כי בלי פעולה קשה ליצור מציאות. זו לא חייבת להיות פעולה משמעותית, אבל נדרשת פעולה. עלינו להיות מוכנים להיות גמישים ולהמשיך להתקדם לאן שאנו רוצים. האנרגיה הולכת  ומשתנה בצורה מדורגת, ומה שאנו רוצים נמשך אלינו אנרגטית כי הרצון שלנו יוצר אנרגיה של מגנוט. זה אומר שכול צעד שאנו עושים לעבר המטרה שלנו – המטרה שלנו עושה צעד לעברינו. אבל אם נתעלם מסימנים ולא נפעל בזמן כדי לממש את מה שאנו רוצים, נפסיד במשחק המציאות…

בברכת הגשמה מוצלחת.

לחבילת השפע המורחבת בחנות

המוח שלך הוא מגנט לכסף. כל שנדרש, הוא רק לכוון אותו למקום הנכון. סדרת הקלטות למשיכת שפע, נועדה ליצר את הפוקוס הזה כמו קרן לייזר, כשהיא עוקפת את המוח המודע, ופונה ישירות אל תת המודע שלך.

החבילה המורחבת למשיכת שפע כוללת את החבילה הסאבלימינלית ואת חבילת הדמיון המודרך ללילה, ועוד שתי מדיטציות בדמיון מודרך במתנה.
תירגול יומי וחזרתיות, ישנו מהיסוד את דפוסי החשיבה שלך לגבי כסף ושפע. כדי שתוכל/י לאפשר להם לזרום בקלות ובמהירות לחייך.

השילובים של נעימות שונות קולות טבע ותדרים לאימון גלי מוח, יעשו את ההאזנה קלה ונעימה. הם יעצימו את ההטמעה של המסרים והסוגסטיות בתת המודע, עד שהמחשבה והרגש ישתנו, וישנו יחד איתם את כול המציאות סביבך.