אנשים רבים שמבקשים לתרגל מדיטציה מוזיקה שקטה ומרגיעה עם קולות טבע
או דמיון מודרך עצמי, מחפשים מוזיקה נעימה איתה יוכלו לתרגל. לשם כך, הכנו עבורכם מקבץ צלילים, להאזנה לצורך תרגול מדיטציה. כול אחת מהרצועות, מכילה 20 דקות של מוזיקה נעימה לבחירתכם, המשולבת בקולות וצלילים מהטבע. אז כול מה שעליכם לעשות הוא למצוא פינה שקטה, לשבת או לשכב בתנוחה נוחה, ולתת לצלילים לשאת אתכם לעולם הרגוע של המדיטציה.

מוזיקה למדיטציה עם קולות פיקניק בטבע (ציוצי ציפורים) להאזנה:פיקניק בטבע

עצמו עיניים דמיינו שאתם עומדים ביום אביבי מלא אור, בשדה ירוק מלא פרחים צבעונים ועצים שופעים. קחו נשימה עמוקה ומלאו את הריאות בריח הפרחים הרענן  האזינו לציוץ הציפורים ברקע, הקשיבו לפרות שגועות באחו….ופשוט תרגעו.

אור כחול כסוף, מוזיקה בשילוב רחש גלים להאזנה:

טיול לילי שקט על שפת הים  דמינו עצמכם יושבים על דיונה שקטה מול הים, צופים בגלים שמתנפצים על החוף ורואים את השמש שוקעת לתוך הים. וככול שהשמש יורדת, כך אתם חשים שלווים יותר ונינוחים… כשאתם שומעים את רחש הגלים ואת צווחות השחפים במרחק, מריחים את החול הרטוב וחשים בטוחים ומוגנים.

 

נעימת פסנתר בשילוב מפל מים זורמים להאזנה:רחש מפל מים זורמים

אתם יושבים על שפת אגם צלול ושקט שלתוכו זורם מפל מים מפכים. מסביבכם קרחת יער מבודדת ויפיפיה, מוקפת בעצים גבוהי צמרת ובשלל פרחים וציפורים צבעוניות . ועם כול נשימה שאתם לוקחים, הגוף הולך ונהיה יותר שקט…ואתם יכולים להקשיב לקולות מסביב ולהיכנס למקום של שקט .

רוצים עוד רצועות של מוזיקה למדיטציה להורדה? לחבילת מוזיקה למדיטציה באתר מדיטציות.