תנאי שימוש

גולש יקר,

תנאי שימוש

אנו מודים לך על כי בחרת להיכנס לאתר "meditationlibrary.net "
ו/או לכל עמוד ו/או מדור שלו.
אתר meditationlibrary.net מופעל על ידי רינת ידלין. בכל שאלה או בקשה הנוגעת לשימוש באתר תוכל לפנות אלי בעמוד צור קשר, או בטלפון 03-7329184. השימוש באתר  meditationlibrary.net ובכללו בתכנים הרשומים בו, במוצרים המוצעים בו ובשירותים הפועלים בו, מעיד על הסכמתך לתנאים הללו. עליך לקרוא את התנאים ביסודיות ואם אינך מסכים לתנאי שימוש אלו, עליך להימנע משימוש באתר זה.
תנאי שימוש אלה חלים על התכנים הנגישים מכל מחשב לרבות מחשב נייד, טלפון סלולרי וכו'. תנאי השימוש כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות ומתייחסים לנשים ולגברים כאחד.
• אתר meditationlibrary.net פועל על מנת לתת לגולשים ידע בתחומי התמחותו ולהפיץ את משנתו הרוחנית.
• האתר מכיל מידע רב, כמו גם רצועות שמע וסרטונים המפרטים שיטות טיפוליות כגון מדיטציה, דמיון מודרך, מוזיקה לגלי מוח, רצועות היפנוטיות ושיטות נוספות לריפוי אנרגטי. האחריות על השימוש באתר ובמוצרים החינמים שבו, הינה באחריות הגולשים בלבד.
• מפעילי האתר לא ישאו בכל סוג של אחריות לנזק שיגרם בעקיפין או במישרין כתוצאה מהשימוש באתר, והשימוש בו הוא באחריות המשתמש.
• אנו פועלים כל העת לשילוב תכנים חדשים ומעודכנים הפונים למבקרים המתעניינים בתחום המדיטציה והדמיון המודרך. עם זאת , אין באפשרותנו להבטיח שהמידע באתר כולו יהיה נטול שגיאות או אי דיוקים.
• אתר meditationlibrary.net מציג לינקים (קישורים) לאתרים חיצוניים  שעשויים לעניין אתכם. קישורים אלה מופעלים על ידי גורמים שונים שאינם קשורים ל- meditationlibrary.net  ומפעילי האתר אינם אחראיים ולא ישאו באחריות הקשורה לתכנים הכתובים ולתוכנות באתרים אלו.
• זכויות יוצרים על המאמרים, הסרטונים, רצועות השמע והתכנים המקוריים מכל סוג המופיעים באתר (ללא מקורות צד שלישי)  הנם רכושם הבלעדי של meditationlibrary.net ואין לעשות שימוש פרטי או מסחרי כלשהו בתוכן או תכנים הכתובים באתר, לרבות סימנים, תוכנות, קבצים, תמונות או מאגרי נתונים.
• אין להעתיק/לשכפל/להפיץ /להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מהתכנים המסחריים של האתר (אלא אם צוין אחרת במקום ספציפי) ללא קבלת אישור מראש מבעלי האתר.
• באתר מפורסמים  תכנים כתובים, סרטים ורצועות שמע השייכים לצד שלישי, אין להעתיק\להוריד או לבצע כל שימוש בסרטים אלו ללא אישור צד שלישי או בדיקת תנאי השימוש של תכנים אלו.
• הזכויות כוללות את קוד המחשב היוצר את האתר וכן את כל סוגי הקבצים המצויים בו לרבות קבצי טקסט, סמני המסחר, גרפיקה, תמונות, מולטימדיה ותוכנות אחרות.
• ניתן להוסיף לאתר meditationlibrary.net תוכן רלוונטי כגון תגובות, כתבות, מאמרים ומדורי דעות, תוך מתן קרדיט לכותב\ת ולאתר כמקובל.
• לאתר meditationlibrary.net יהיה מותר להשתמש בתכנים שגולשים העלו בכל האתר ובאתרים אחרים שהאתר  ישתף איתם פעולה.
• אתר meditationlibrary.net עושה ככל יכולתו כדי לשמור על מדיניות פרטיות הגולשים. מסירת מידע על גולשים תתבצע ע"פ החוק או ע"פ בקשת גורמים בחוק.
• מפעילי האתר רשאים בכל עת לשנות את צורתו ו/או מבנהו של האתר ע"פ שיקולים הבלעדיים וללא צורך להודיע על כך מראש. לגולשים או לכל צד אחר לא תהיה כל טענה ו/או דרישה כלפי meditationlibrary.net בעקבות השינויים.

הצהרות והתחייבויות הגולשים:

• מבלי לגרוע מכלליות האמור בתנאים, מצהיר כל גולש ומתחייב כלפי האתר כדלקמן:
• לא להשתמש ו\או לשלוח ו/או להעלות לאתר תכנים ו/או תמונות ו/או קטעי וידאו אשר מכילים אופי מאיים, בוטה, גזעני, או מעליב, או חומר פורנוגרפי או בעל אופי מיני בוטה או שעלול לפגוע ברגשות הציבור.
• לא להטריד גולשים אחרים בבקשות מטרידות ובאמירות מגונות, ולא לפרסם כתובות ו\או מספרי טלפון של גולשים אחרים ללא הסכמתם וידיעתם לנושא.
• לא לכלול בתכני גולשים המועלים על ידו לפורומים ו/או לכל אפליקציה אחרת של האתר חומר כלשהו המהווה פגיעה בפרטיות ו/או חדירה אליה, הטעיה, הפרת זכויות יוצרים, זכויות מבצעים, הפרת סימנים ושמות מסחריים, מדגמים, פטנטים וכו', הפרת זכויות אחרות כלשהן של צדדים שלישיים, עוולות מסחריות ו/או פגיעה בזכות לשם טוב, ו/או פגיעה בזכויות חוזיות ו/או בחובות אמון לאחרים ו/או הפרה אחרת של כל דין.
• כי הוא הבעלים של כל זכויות הקניין הרוחני בתכני גולשים ששלח לאתר לצורך פרסומו או העלה בעצמו לאתר (אלא אם מדובר במקור פתוח המותר לשימוש על פי חוק), לרבות אך לא רק, זכויות היוצרים והמבצעים על תכני הוידיאו ועל התמונות המועלות לאתר.
• כל התכנים שיועלו על ידי הגולשים יעברו ביקורת על ידי מפעילי האתר ולא יפורסמו אם ימצאו שגויים, לא מתאימים, פוגעים או לא רלוונטיים.

חשוב לקרוא לפני השימוש
המידע והרעיונות המופיעים באתר, כמו גם הסרטים ורצועות השמע (להלן: "התכנים"), מיועדים לשיפור בתחומים שונים בחייך, ואנו מקווים כי יסייעו לך לעשות כן. ההאזנה, על אף שהיא תרפויטית, אינה מהווה תחליף לטיפול רפואי. אם אתה נתון תחת השגחה רפואית או מקצועית או נוטל תרופות, אנו ממליצים מאוד, כי בטרם תבצע שינוי בסגנון החיים לרבות שימוש בתכנים, תתייעץ עם הרופא המטפל שלך. אם אתה סובל ממחלה נוירולוגית או הפרעה נפשית או תפקודית ונוטל תרופות, אל תתחיל לבצע שימוש בתכנים מבלי שהתייעצת עם הרופא המטפל שלך. אין לראות בדברים הכתובים או נאמרים באתר, כהמלצה להפסקת כל טיפול רפואי או כתחליף לו!
רצועות השמע ויתר התכנים נוצרו בלב פתוח ורצון כן להביא מזור לכמה שיותר אנשים. הכלים של הדמיון המודרך, המסרים התת הכרתיים והמוזיקה לגלי המוח הם כלים עוצמתיים מאוד, ולכן באחוז קטן מהמקרים, עם תחילת ההאזנה, יעלו לפני השטח נושאים רגשיים המבקשים שחרור, שעלולים לגרום למועקה. זהו מצב טבעי שנוצר משום שלאחר שלמדנו איך לשחרר התנגדויות על בסיס יומי, כל אותם נושאים שגרמו לנו להתנגדות, עולים לפני השטח וגורמים למתח כי הדיסוננס או חוסר ההתאמה בין איפה שאנו נמצאים, לאיפה שאנו רוצים להיות – גדל. ההצעה במקרים אלו היא להתמיד עד שהתחושות תשתפרנה. קח החלטה מודעת לפני שאתה מתחיל לתרגל, שכל מה שקורה במהלך ההאזנה ואחריה הוא בסדר גמור והוא חלק מהשיפור שאתה מבקש לעצמך. גם אם אינך מצליח להתרכז, וגם אם עולה בך כעס או בכי. הכול בסדר כי אתה פועל לטובתך הגבוהה.
הקפד להתבונן בכל רגש שעולה – מהצד, כאילו אתה צופה בסרט, ועם הזמן הוא יתפוגג. השכר על התמדה הוא גבוה שכן חוסר התנגדות יאפשר לעוד ועוד רעיונות חדשים להיכנס מבלי שיתקלו בהתנגדות גורפת, מה שיאפשר לך להשיג את השינוי לו אתה מקווה.

אין להאזין למוזיקה עם תדרים בינוראלים עם אוזניות במקרים הבאים:
1) אם אתם סובלים מאפילפסיה או סוגי התקפים דומים.
2) אם יש לכם הפרעה נפשית ידועה.
3) אם אתן בהריון.
4) אם יש לכם קוצב לב.
5) אם יש לכם רגישות גבוהה לאור.
6) אם אתם תחת השפעת תרופות או סמים.
7) 30 דקות לפני שמפעילים ציוד כבד או רכב.
8) 30 דקות לפני ביצוע פעולה שבה אתם יכולים לסכן עצמכם או אחרים.
9) מתחת לגיל 18.
האמור לעיל מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם מתייחס לשני המינים.

• גלישה מהנה,   meditationlibrary.net