"אם אתה מחפש את האדם המיוחד שיכול לשנות את חייך – הסתכל במראה". (אנונימי)

רוצים לדעת למה אתם עדיין לבד?
המקום להסתכל בו הוא אף פעם לא בחוץ…-הכנה לזוגיות זימון זוגיות
הזוגיות שלנו, או העדרה, היא רק עוד מראה פנימית, המשקפת את התדר שאנו משדרים לעולם. וזו אחת מהמראות החדות ביותר שיש לנו על עצמנו, לכן
לעיתים מכאיב יותר להתבונן בה.

אם אתם משתוקקים לזוגיות והיא לא מגיעה, זה אומר שיש פער בין מה שאתם טוענים שאתם רוצים – לבין החסימות הפנימיות, ורמת המוכנות שלכם להכיל זוגיות בחייכם. הדרך היחידה לסגור את הפער הזה, היא לאתר את מה שחוסם אתכם בדרך, ולשחרר אותו.

אנשים רבים מחפשים אהבה כדי למלא תחושת מחסור פנימית. כבני אדם, אנו משתוקקים לתחושת ביטחון, שייכות, אישור וחיזוק, ומוכנים להתפשר על הרבה כדי לשמור אותם, כשהם מגיעים. ואנו מחפשים את כל אלו באחר, כשבפועל, אנו יכולים להעניק את המתנות הללו לעצמנו.

מערכת יחסים זוגית, משקפת יותר מכל את המקום בו אנו עומדים; את רמת המודעות העצמית שלנו, ואת העבודה הפנימית שאנו עושים. לכן היא גם מצמיחה אותנו, יותר משאר מערכות היחסים בחיינו. רמת הבשלות שלנו, היא שתקבע איזה סוג של בן/ת זוג נמשוך לחיינו, וגם הוא תמיד ישקף לנו, את מה ששידרנו, ואת מה שאנו מאמינים על עצמנו, או מאמינים שמגיע לנו לקבל בזוגיות.
אם נחפש אהבה לפני שנהיה מוכנים, לא נמצא אותה, או שנמשוך מערכות יחסים לא מספקות. המחיר על הזמנה לא מדויקת, הוא זימון לא מדויק. לכן יש חשיבות גדולה לרמת המוכנות הפנימית שלנו, כשאנו רוצים לזמן את הזוגיות המתאימה לנו ביותר.

להכין את עצמנו לזוגיות

אם אתם רוצים למשוך זוגיות מתאימה, יש שלושה דברים חשובים שכדאי לעשות לפני הכול: איך למשוך זוגיות
הראשון הוא לקבל החלטה מחייבת, השני הוא לקחת אחריות על מה שאתם יוצרים, והשלישי הוא לפנות מקום.

החלטה היא הנקודה שבה אנו מחליטים שאנו רוצים שינוי, ומתחילים לכוון את כל המיקוד שלנו כמו קרן לייזר למקום הזה.
החלטה שאתם מחויבים לה, תמיד תבוא לידי ביטוי באופן שבו אתם חווים את העולם מהרגע שבו קיבלתם אותה. מצד אחד – זהו השידור הפנימי שגורם לכם להיות מגנטים יותר, ערים יותר לרמזים מהסביבה, ואפילו להתלבש ולהפריש הורמונים אחרת; ומהצד השני, היא מחייבת אתכם לפעולות, כמו לצאת מהבית, גם אם לא בא לכם, לחשוף את עצמכם יותר, ולצאת מאזורי הנוחות שלכם. קחו החלטה ממוקדת, ותפעלו בנחישות להשגתה. תחליטו שזו המשימה או הפרוייקט הבא שלכם, ממש כמו בלימודים או בעבודה… ואל תתנו לכלום לעצור אתכם עד שתשיגו את מבוקשכם.

אחריות היא כשאנו מבינים שאנחנו המקור לכול חוויה שעברנו, גם הקשות ביניהן, ומבינים שאנו יכולים ליצור חוויות מסוג אחר. שהדברים בעולם לא "קורים לנו", אלא "קורים דרכינו", וכול מה שמשתקף בחוץ, משקף את הפנימיות שלנו – זה לא הגורל שלנו!.
רק כשנתחיל לראות את עצמנו כמקור שיצר את כול האמונות  ומערכות היחסים שלנו עד היום, נוכל להבין את הכוח שיש לנו, לשנות אמונות, וליצור דפוסים ומערכות יחסים מסוג אחר.  כדי שזה יקרה, עלינו להעלות את רמת המודעות, ולחשוף את דפוסי המשיכה שלנו, שיצרו את מערכות היחסים שניהלנו עד כה, ולהבין איך חיבלנו בהן, מבלי להאשים את עצמנו.
כול אחד מאתנו, חווה את העולם דרך הפילטרים של האמונות שלו. אמונות על עצמו, על אחרים, על זוגיות ועל החיים.
אם נתחיל לחקור את הנושאים ולהביא אותם למודעות, נוכל לראות דפוסים חוזרים בחיזור או במערכות יחסים, ולקחת עליהם אחריות. למשל: אם אנו מקטינים את עצמינו ולא דורשים התחשבות ברגשותינו, רק על מנת לרצות את האחר או להמנע מעימות – אנו המקור שמאפשר חוסר ההתחשבות. או אם אנו נמשכים שוב ושוב למישהו חזק ושתלטן, שלא מאפשר לנו להיות מי שאנו, כי זה מה שראינו אצל הורינו – אנו המקור ששחזר את הדפוס הזה, וכן הלאה… המודעות הזו, תוביל אותנו למשוך מערכות יחסים אחרות, לתת הזדמנויות שלא היינו נותנים קודם, ולהיפתח למצוא אהבה מתאימה יותר.

פינוי מקום במקביל, חשוב לא פחות שנפנה את עצמנו לאהבה. אדם צריך להיות במקום מתאים כדי להיות מוכן לזוגיות. אם אנו בהישרדות כלכלית למשל, לא נהיה פנויים  לקבל אהבה. אם אנו תקועים על אקס, לא נהייה פנויים לקבל אהבה. אם הגבר תקוע על דמות אימו, גם אז הוא אינו פנוי  לאהבה, וכן הלאה. כשאנו רוצים זוגיות אך לא מוכנים לה, רק נרחיק אותה מאתנו.יש דרכים שונות לפנות את עצמנו לאהבה, לפעמים זה דורש רק דחיפה קלה, ולפעמים טיפול שורש…
אחת הדרכים לפנות מקומות תפוסים וחסומים, היא בעזרת דמיון מודרך. בדמיון המודרך, אנו יכולים לפנות ישירות את תת המודע ולבקש ממנו לשחרר חסימות שונות בדרך לזוגיות, גם כאלו שאיננו מודעים להן. בעזרת הכוונה הממוקדת, ההחלטה הנחושה והחזרה היומיומית, נוכל לשכנע את תת המודע, ברצון המודע שלנו לזוגיות, על מנת שיפסיק לעמוד בדרכנו, ויסייע לנו למגנט אותה לחיינו.

האזינו לדוגמה מהדמיון המודרך לזימון זוגיות מאושרת. (לרכישה בחנות.)

דוגמה מרצועת הדמיון המודרך לזימון זוגיות מאושרת

הדמיון כמכשיר לזימון זוגיות

כשאנו רוצים לזמן זוגיות, רובנו מחפשים משהו מבחוץ שישלים את מה שאנו חשים שחסר לנו.
מישהו שיפיג את תחושת הבדידות, או יגאל אותנו מ"שוק הבשר"…  שיוריד מעלינו איזה עול, או ימלא תחושת מחסור פנימית… אבל האמת היא שכל הרגשות האלו שאנו רוצים לחוש כבר קיימים בתוכנו.
ואנחנו יכולים לחוש אותם כבר עכשיו אם רק נחליט להתחבר למשאב החשוב ביותר שעומד לרשותנו – הדמיון.
הדמיון שלנו הוא כלי היצירה העצמתי ביותר שיש. הוא בלתי נדלה כלומר אינסופי , אין לו גבולות או מגבלות, הדמיון כמכשיר לזימון זוגיותוהמדע כבר הוכיח שהמוח אינו מבדיל בין דמיון למציאות, ותופס את מה שאנו חווים בדמיון באותה הצורה בדיוק… (קראו עוד על: תפקיד הדמיון בחיינו) .

היה זה וולט דיסני,  אחד מיוצרי המציאות הגדולים של זמנינו שאמר  :"אם אתה יכול לחלום על זה, אתה יכול לעשות את זה". וחוקי האנרגיה אומרים: אם אתה יכול לדמיין את זה, אתה יכול לקבל את זה.

איך זה עובד? קחו עכשיו כמה נשימות ותעצמו עיניים. דמיינו לרגע שאתם כבר בזוגיות מוצלחת. תראו את בן או בת הזוג, ותחשבו מה אתם עושים יחד ואיך השגרה שלכם נראית, ותרגישו איך זה מרגיש? מה היא התחושה שאתם חווים כשהחוסר שהיה קיים בכם מתמלא בעולמכם הפנימי?
הרגשתם? יופי. עכשיו כשהצורך התמלא בדמיון – הצלחתם לבטל לזמן מה את תחושת ה"הזדקקות" למשהו ש"חסר". זה המצב שממנו אתם ממגנטים בצורה מדויקת. זוהי נקודת היצירה והבריאה!
כשאנו יוצרים מתוך התחושה שכבר יש לנו את מה שרצינו ולכן איננו "זקוקים לו" כדי להיות מאושרים. כלומר, איננו מתנים את האושר או השמחה שלנו בקיומו!! ככול שנצליח לשמור על תדר ה"יש"  במהלך היום, כך נקצר את תהליך המגנוט.

תחשבו על זה כך: הדמיון שלנו, הוא הכלי המאפשר לנו ליצור יצירות אומנות מופלאות, להמציא המצאות טכנולוגיות פורצות דרך, להתחבר לתודעה גבוהה ולשאוב ממנה מידע ורעיונות ובאופן כללי – ליצור את העולם שלנו – יום ביומו. הוא בלתי מוגבל, ויכול להגיע לכל מקום. אם נדע איך להשתמש בו לטובתנו, הוא יכול לעזור לנו לשנות את חיינו וליצור את המציאות שאנו רוצים. למעשה הדמיון הוא הכלי היחידי שיוצר את המציאות שלנו, ולכן החשיבות שלו היא קריטית כשאנו רוצים לזמן זוגיות. כשאנו מצפים שמישהו אחר יגרום לנו לחוש טוב עם עצמנו זו רק אשליה… כי האמת היא שרק אנחנו יכולים לגרום לעצמינו להרגיש טוב… וזה עובד גם הפוך:

"אף אחד לא יכול לגרום לך להרגיש קטנה מלבד עצמך" אלינור רוזוולט

למרבה המזל, האהבה הגדולה שאנו מחפשים אף פעם לא נמצאת שם בחוץ – היא תמיד בתוכנו. הדמיון הוא המשאב היחידי שאנו צריכים כדי להגשים אותה בחיינו. והבשורות הטובות הן שהוא תמיד זמין לנו, 24/7, ותמיד עומד לרשותנו.

לסיכום:

* קחו החלטה! תקבעו יום, תאריך, או חודש, שבו אתם מתחילים להקדיש את הפוקוס שלכם למציאת בן הזוג המתאים, ותתחילו לפעול. אל תתפשרו. אל תוותרו ואל תתיאשו בדרך. הנחישות, תגרום לתת המודע שלכם לצאת ו"לעבוד בשבילכם", להביא לתשומת לבכם את כל מה שיש בסביבה שיוכל לקרב אתכם למטרה שלכם.

* קחו אחריות על היצירה שלכם! הדרך לצאת מהתקיעות הרגשית היא להבין שאנחנו המקור לכל מה שקורה בחיים שלנו. האחריות תעביר את השליטה לידיים שלכם, ותגרום לכם לחקור ולשנות את דפוסי המשיכה שלכם, כמו גם להתחיל להיות יותר נחושים ופעילים בהשגת המטרה שלכם.

* תתפנו! לכו למטפל, לכו למצוא עבודה, תעשו עבודה פנימית, תערכו טקס שריפת החפצים של האקס 🙂 שאמשיך?…
השורה התחתונה היא, שלא משנה באיזו דרך תבחרו, פשוט תוודעו שאתם פנויים רגשית, נפשית, ומנטלית להכיל זוגיות בחיים שלכם, לפני שאתם מחליטים לזמן אותה. זימון לא מזוייק יביא לכם הזמנה לא מדוייקת עבורכם.

* דמיינו! דמיינו לפחות פעם ביום, שאתם כבר בזוגיות שאתם רוצים. רדו לפרטים, תערבו את כל החושים, ותרגישו תרגישו תרגישו שזה כאן. ולאחר מכן, פשוט שחררו. שחררו את הבקשה ליקום ואל תת המודע, ותנו לו לצאת ולעבוד בשבילכם.  ואם תרצו, תוכלו גם להיעזר בדמיון המודרך לזימון זוגיות

בברכת זימון זוגיות מאושרת.

רוצים לזמן זוגיות ואהבה לחיים? נסו את חבילת המדיטציות לזימון זוגיות בחנות המדיטציות.

המאמר הבא בסדרה: זימון זוגיות – למה ההזמנה שלי מתעכבת?