מדיטציה בדמיון מודרך, שמטרתה ריפוי הילד הפנימי מדיטציה
של מערכות יחסים בחיינו; מערכות יחסים עם בן זוג או משפחה, יחסים עם כסף, מקום עבודה, או יחסים עם עצמנו.
הילד הפנימי מייצג את המהות הטהורה והאמיתית שלנו, לפני שהסביבה "תכנתה" אותנו להיות מי שאנו, והן את אותו חלק רגשי, פגוע וילדותי ש"אוגר" זכרונות בתת המודע, ומתעורר מחדש עם כל פגיעה שאנו חווים. זהו החלק שקברנו עמוק בתת המודע, כדי שלא נחוש בכאב שהוא מעורר בנו, והוא מכיל רגשות דחוסים שהצטברו לכל אורך חיינו, ויש יאמרו אף בגילגולים קודמים.

מערכת היחסים עם הילד הפנימי שלנו, יכולה להחשב למערכת היחסים החשובה ביותר בחיינו. הילד הזה, נושא איתו את כול המטען שצברנו לאורך החיים בצורת זכרונות, נתונים ומידע. הוא מייצג את תת המודע ויש לו את הכלים לשחרר את כול מה שעוצר אותנו בחיים, אם רק נפתח איתו מערכת יחסים טובה ונבקש ממנו לשחרר. דווקא דרך העיניים של הילד הפנימי אנחנו יכולים לשנות את נקודת ההסתכלות שלנו על העבר, ודרכה לשנות את ההווה. להסתכל עוד פעם על החיים כמו ילד נטול בעיות – בהתלהבות ותשוקה.

במסגרת ההדמיה בדמיון מודרך, אני עושה כאן שימוש ב"להבה הסגולה" ובארבעת המנטרות של שיטת הריפוי העתיקה מהוואי הנקראית – הו'אופונופונו, שפירושו "לתקן את מה שהשתבש" או "להחזיר את הדברים לסדר" .
אני מצטער/ת
תסלח/י לי
אני אוהב אותך
אני מודה לך
המדיטציה הינה באורך 26.15 דק', והיא מלווה במוזיקה נעימה ורחש גלים. ניתן להאזין לה בסרטון המצורף (ללא שילוב של אימון גלי מוח), או להוריד אותה בליווי בתדרים לאימון גלי מוח, בחנות המדיטציות. מדיטציית הילד הפנימי

הקלטת הראשונההמדיטציה בליווי תדר אהבה 528- טונים לאימון גלי מוחי: טון בינוראלי וטון איזוכרוני להפחתת חרדה ותיקון DNA. הטונים שנלקחו מתוך סולם הסולפיג'יו הידוע נקראים תדר אהבה 528 וידועים גם כטונים "מחוללי ניסים". מומלץ להאזין עם אזניות.
הקלטת השנייה – המדיטציה בליווי תדר מעורר לצ'אקרת הלב- טונים לאימון גלי מוח: טון בינוראלי וטון איזוכרוני מיוחדים להפעלה וחיזוק של צ'קרת הלב: טון בינוראלי: אוזן שמאלית- 136.1 אוזן ימין 146.6. טון איזוכרוני: תדר 393.0 : 10.5הרץ אלפא. מומלץ להאזין עם אזניות.

האזינו למדיטציה המלאה (ללא אימון גלי מוח):

לרכישת המדיטציה  בליווי בתדרים לאימון גלי מוח, בחנות המדיטציות. מדיטציית הילד הפנימי