רבים מאתנו כבר מבינים שאנו עומדים כיום בצומת האנרגיה החדשה
דרכים חשובה מאוד על כדור הארץ.

זהו זמן שתרבויות עתיקות קראו לו – "חילופי עידנים";
זמן בו מערכות ישנות קורסות, ותפיסות חדשות מחליפות את מקומן מדי יום ביומו.
זמן שיש בו תחושת דחיפות גדולה, לממש, ולהגשים את עצמינו, ולשנות דברים בעולם.
זמן בו נראה כאילו הזמן עצמו, הולך ומתקצר…

מאסטרים רוחניים ומתקשרים, מספרים לנו שאנרגיה חדשה זורמת כיום לעולם. אנרגיה שמעלה את התדר החשמלי או הרטט שלנו, משנה את מבני ה-DNA, ופותחת אותנו לתודעה חדשה, גבוהה יותר. מה שרבים מחשיבים כהתפתחות אבולוציונית טבעית, של המין האנושי.

אבל גם אם נשים לרגע בצד, את התפיסות הרוחניות, צריך לחיות בתוך בועה, כדי לא להבחין בתהליכי ההתעוררות העולמית, המקיפים כיום את הגלובוס, בכל תחומי החיים כמעט:

  • משטרים אפלים המושתתים על פחד שהולכים וקורסים בכל רחבי העולם.
  • מתודה כלכלית גלובלית שנחשפת במערומיה לאחר שיצרה פערים בלתי נתפסים,
    ושלטון דרך חוב של מיעוט קטן על הרוב.
  • חינוך שתוכנן ליצור עדר אנשים צייתן וקונפורמי במקום לעודד חשיבה פתוחה ויצירתית.
  • רפואה שמטפלת רק בסימפטומים, שמתגלה כיום כתעשייה שמונעת בעיקר מאינטרסים כלכליים,
    וסביבה אקולוגית שהולכת ונהרסת, כדי להעשיר את אותם בעלי האינטרסים.
  • מזון מהונדס גנטית שמזיק לנו…מרוץ ההתחמשות שלא פוסק לרגע… שאמשיך?…

תודעה חדשה

למרות שרבים סבורים שמדובר בהתעוררות רוחנית במהותה, מדובר בהתעוררות של תודעה חדשה, קולקטיבית ואינדיבידואלית שאי אפשר להתעלם ממנה או לפטור אותה כטרנד אופנתי חולף.
זוהי תקופה מאתגרת במיוחד, כי רבים מאתנו חשים פגועים מאוכזבים, וחסרי אונים לנוכח ההתפכחות הזו, ושואלים את עצמם כיצד יתכן שנצליח להתרומם מכזו נקודה של שפל, וכיצד עלי כאינדיבידואל לנהוג כדי להשתחרר מכבלי העולם הישן?

לחתום על עצומות? לצאת לרחובות? לעלות על המוסדות עם גרזנים ולפידים בוערים?…
התשובה לשאלה הזו, מעסיקה רבים. יש משפט חכם שאומר שהשעה הכי חשוכה בלילה היא השעה שלפני הזריחה. במילים אחרות, לעיתים צריך להגיע לשפל המדרגה, על מנת שנוכל לטפס למעלה. חשוב שנזכור דבר אחד: ההתעוררות שמתרחשת כיום בעולם, אינה מסתכמת במאורעות גלובליים חיצוניים בלבד; התודעה החדשה יוצרת גם התעוררות של אנשים רבים, לכוחות הפנימיים שלהם, ולהבנה ששינוי אמיתי יכול להתחיל רק בתוכנו. כן – בתוך כל אחד ואחד מאתנו!
הדרך לשינוי תודעה קולקטיבית, מתחיל בשינוי תודעה של יחידים וחברות.

שינוי אמיהאנרגיה החדשהתי ובר קיימא, ספק אם יוולד ממלחמה אלימה בכל העוולות שצפות כיום על פני השטח. ולמרות שרבים חווים כיום כעס גדול שנובע מההתעוררות מהאשליה או מה"היפנוזה" בה היינו שבויים, הדרך הזו היא דרך של "התנגדות" ועלולה להביא חורבן גדול יותר שיקח עוד עשורים לשקם.

כפי שאני חווה זאת, המערכות הישנות, תיפולנה בכל מקרה. התהליך כבר הותנע ואין דרך חזרה. כוח האינרציה, הוא אחד החוקים הפיזיקליים הבסיסים ביותר, וקיימת נקודת אל חזור שעל סמך מה שקורה מסביב- נראה שכבר עברנו.
הרוח האנושית היא חופשיה ויצירתית במהותה, ואין אפשרות לדכא ולכבוש אותה לנצח. זו דרכו של היקום ושל הטבע, וכל מה שהוא מאולץ, כפוי, או שיקרי, ואינו פועל בשיתוף והתאמה עם הטבע או הטבע האנוש, סביר להניח, שלא ישרוד את הקפיצה האבולוציונית הבאה. אחרי הכל, כחברה שמחשיבה את ההגיון מעל הכל, חיים היום חיים שאין בהם שום הגיון…

הדרך הטובה ביותר למעבר חלק ומהיר לעולם החדש, אינה להילחם בעולם הישן אלא פשוט לייצר אלטרנטיבות טובות יותר. חלופות לכל המערכות הקיימות, שהשתבשו באופן מחפיר לאורך הדרך. חלופות שיש בהן קיימות, שיתוף ואחווה. שמכבדות את החיים באשר הם, ויש בהן היגיון צרוף שלא ניתן לערעור. ואת האלטרנטיבות הללו, נוכל לייצר כחברה אנושית, רק כאשר כל אדם ואדם, יתחיל ביצירת שינוי בתוך עצמו. ככל שיותר אנשים יעבדו על הרחבת התודעה ושיפור עצמי, הדרך לשינוי בעולם תתגלה להם בבהירות גדולה יותר, ואיתה התשובה המדוייקת לשאלה: כיצד אני כפרט צריך לנהוג כדי לשנות את את עצמי ואת העולם.

אני רוצה לאחל לכל אחד ואחד מאיתנו, שימצא את דרכו בעולם החדש, בלי מלחמות (אם אפשר…) ושניצור את השינוי הפנימי הנדרש מכל אחד מאיתנו, כדי להביא את המתנה היחודית שלו ליקום,
ויחד עם כל האנושות המתעוררת – להביא את השינוי, שכל כך נדרש כיום בעולם…

רוצים להתחבר לאנרגיה החדשה? האזינו לחבילת אימון גלי מוח לפתיחת הצ'אקרות (המרכזים האנרגטיים בגוף).