דמיון מודרך – כדור הזהב, עבודה עם אנרגיה מינית

האנרגיה המינית, היא כוח עצום שהוענק לנו מלידה אנרגיית כדור הזהב
וכמו אצל שאר החיות על כדור הארץ, היא קשורה להישרדות שלנו כפרטים וכמין אנושי – אבל לא רק. הייחוד שלנו משאר בעלי החיים על האדמה, היא הדרך בה אנו מניעים אנרגיה בעזרת מחשבות, רגשות, מילים ומעשים – וכך גם כאן. אנרגיה מינית מקושרת מסורתית למקור הבריאה ולאנרגיית החיים עצמם. היא קשורה ליצירה הגשמית על כדור הארץ ולתשוקת החיים, אך היא משמשת גם ככלי להרחבת התודעה והתחברות לידע גבוה.

האנרגיה הזו, שוכנת במרכזים הנמוכים או הגשמיים יותר של הגוף (כמו צ'קרת המין וצ'קרת הבסיס) ובהתאם למציאות בה אנו חיים, היא מושפעת מאוד, הן מהצורך ההישרדותי והן מהסביבה בה גדלנו. מאז ומתמיד נגזרה ההתייחסות האנושית אל המין, מהנורמות החיצוניות באותו עידן ובאותה סביבה אנושית.  אצל רבים מאיתנו, ההתיחסות למין, כוללת מערכות אמונות שאספנו בדרכינו, נורמות ותכנות סביבתי, וקונפליקט פנימי בין החלקים הגבריים והנשיים בתוך כול אחד.

בניגוד למה שהתרגלנו לחשומדיטציית כדור הזהבב, לאנרגיה המינית יש השפעה לא רק על מערכות היחסים שלנו, אלא על תחומים רבים בחיינו. כאשר האנרגיה הזו, אינה נמצאת בזרימה הרמונית, הוא תשפיע על תחושת ההישרדות שלנו, על היצירתיות והתשוקה בחיים (לאו דווקא תשוקה מינית מינית), על זרימה של אנרגיית השפע, ועוד ועוד.

תורות רוחניות רבות, דוגלות בהתנזרות ממין ככלי שמטרתו העברת הפוקוס מהיצר ההישרדותי ה"נמוך" לעולמות הגבוהים יותר של של הרוח. אך ישנן גם תורות עתיקות ועכשויות, שגורסות שדווקא תיעול של האנרגיה הזו לאנרגיה גבוהה יותר, שמכילה כוח יצירה, יכול להביא אותנו להתעלות רוחנית אמיתית.

המדיטציה הבאה מבוססת על תקשור שהתקבל על ידי חבר לפני כמה שנים ומטרתה לנקות חסמים, עכבות וגבולות שהלבשנו על עצמינו לאורך הדרך, והתחברות למקור הבריאה של האנרגיה המינית. זוהי עבודה עם האנרגיה המינית שהיא אנרגיית יצירה, בריאה ואהבה, ונחשבת למקור החיים כולם. המדיטציה הוקלטה בלשון זכר, ומלווה בטון מיוחדהתהודה של שומאן, שהוא הטון של "פעימות הלב" של כדור הארץ ויש בו כדי לסנכרן את המוח לקליטה מושלמת.

אנרגיית כדור הזהב – מדיטציה רוחנית לניקוי חסמים גבולות ומגבלות:

רוצים להוריד את המדיטציה למחשב שלכם ולהאזין לה שוב ושוב? תוכלו להוריד אותה בחינם באתר מדיטציות. אנרגיית כדור הזהב להורדה (21.25 דק').