15 הצהרות חיוביות שישנו לכם את החיים

2020-05-02T09:56:42+03:00 25 בדצמבר 2014|

הצהרות חיוביות (Affirmations) או דיבור עצמי חיובי, 15 הצהרות חיוביות
הם אחד הכלים העתיקים והפשוטים ביותר בתחום ההתפתחות האישית, אך בה בעת גם אחד העצמתיים שבהם. 
אלו משפטי מפתח שמנוסחים בצורה חיובית, ופונים ישירות אל המוח המודע ותת המודע שלנו, כדי ליצור בתוכנו שינוי חיובי. המשפטים האלו, נקראים גם סוגסטיות (השאות) או אוטו-סוגסטיות (השאות לשכנוע עצמי). הם שייכים לתחום ה"חשיבה חיובית" בעידן החדש, והטמעה נכונה שלהם, תוכל לעזור לנו ליצור את החיים שאנו רוצים.

שינוי דפוסי חשיבה מזיקים עם הצהרות חיוביות

דפוסי המחשבה הקבועים שלנו, הם אלו שיוצרים את המציאות של חיינו.
אם המציאות שלכם אינה המציאות שהייתם בוחרים עבור עצמכם – סימן שיש לכם ברקע הרגלי חשיבה מזיקים או חוסמים. בגלל שרוב הדפוסים האלו, "מתיישבים" בתוכנו מגיל צעיר מאוד, ורובם ככולם קשורים לסביבה בה גדלנו, קשה מאוד להיפטר מהם. הדרך היחידה לטפל בהם היא להחליף אותם בדפוסים אחרים – כאלו שבמקום לתקוע אותנו, יקדמו אותנו לעבר החיים שבחרנו. מחקרים בפסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית, הוכיחו כי המחשבות שלנו משפיעות על הרגשות המילים והפעולות שלנו, מכאן ששינוי המחשבות הקבועות שאנו חושבים – ישנה את חיינו.
אך האם זה אפשרי עבורנו לשנות את המחשבות האוטומטיות שלנו?

מומחים טוענים כי למרות ששינוי חשיבה יכול לקרות ברגע אחד, כדי לקבע דפוס מחשבה חדש בתוכנו, יש להטמיע אותו בצורה מסוימת. דרך אחת לייצר שינוי כזה היא לעבור דרך טראומה. בטח כל אחד מכם מכיר אנשים שהשתנו בין לילה מקצה לקצה, בעקבות אבדן של אדם אהוב או אירוע טראומטי דומה.
למרבה המזל איננו צריכים לעבור טראומה כדי להשתנות. אנחנו יכולים לייצר את השינוי בדפוסי החשיבה המזיקים, בדיוק באותה הדרך שבה הם התקבעו בתוכנו: בעזרת שינון וחזרתיות.
המדע כבר הוכיח שדיבור עצמי חיובי יכול לשנות את החיווט הכימי במוח שלנו, כך ששינון וחזרתיות של דפוסי חשיבה חיוביים, יהיה יעיל הרבה יותר, מאשר כל ניסיון אחר לייצר שינוי בחיים.

האזינו להצהרות לגברים: 20 דקות

האזינו להצהרות לנשים: 20 דקות

מה הן הצהרות חיוביות או אוטו-סוגסטיות?

הצהרות חיוביות נחשבות לטכניקה מוכחת וידועה לשיפור עצמי, בשל היכולת שלהן לשכתב דפוסי חשיבה קבועים. הן יוצרות אשכולות של "מחשבות חיוביות" במוח שמחליפות את שטף המחשבות השליליות האוטומטי, מסרים חיוביםובנוסף הן מעלות את רמת ההורמונים שגורמים לנו לתחושה טובה.
כדי להבין איך ההצהרות עובדות, עלינו להבין שבכל רגע נתון בחיים, יש לנו "דובר" בתוך הראש שמנתח את מה שקורה בחוץ ומריץ פרשנות. הפרשנות הזו היא בצורת משפטים, תסריטים, דעות אמונות ורגשות, שהתקבעו בתת המודע במהלך חיינו, ועולים באופן אוטומטי לנוכח מה שאנו חווים במציאות. למרבה הצער, רוב התסריטים והמשפטים שאנו מריצים בראש, נובעים מפחד, ספק ודאגה והם תוקעים אותנו במקום.

הצהרות חיוביות עוזרות לנו לנקות את תבניות המחשבה ולחווט מחדש את המוח כדי שנאמין, שמה שאנו רוצים, אפשרי עבורנו. הן גורמות לנו להאמין בפוטנציאל שטמון בנו, ומעבירות את האחריות למה שיש בחיינו- לידיים שלנו.

רוב ההצהרות החיוביות, מנוסחות בגוף ראשון ובהווה, ומתארות מצב שרצוי לנו, גם אם עדיין לא התגשם במציאות. כשאנו חוזרים על ההצהרות שוב ושוב, וחווים בגוף וברגש את התחושה שזו האמת שלנו, אנו דוחפים את תת המודע שלנו, לחפש הוכחות במציאות לכך שההצהרות נכונות, והוא נהיה רגיש לקלוט את כל מה שיוכל להוכיח את האמת הזו בסביבתו. כשתת המודע שלנו, מכוון כמו לייזר, הוא יתחיל להעלות למודעות שלנו, עוד ועוד דרכים, רעיונות והזדמנויות, דרכן נוכל להגשים את מה שאנו רוצים.

מה מכילה המדיטציה?

בקלטות הבאות, אספתי עבורכם 15 מההצהרות החיוביות, העוצמתיות והידועות ביותר בעולם ההתפתחות האישית. הצהרות שיעזרו לכם לנקות את החסמים בתת המודע, ולהטמיע בסיס לחשיבה חיובית מקדמת. הן מוקלטות גם בצורה גלויה, וגם כמסרים סאבלימינלים.

אתם יכולים להאזין להן, לרשום אותן על פתק ולשנן, ואפילו להרדם כשהן מתנגנות ברקע. אך מה שחשוב הוא, שתאזינו להן ללא התנגדויות. אם בזמן שאתם מאזינים, המוח המודע שלכם משתלט, והדובר הפנימי מודיע לכם שהכל שקר, מוטב שתכבו את הקלטת ותחזרו אליה כשאתם מרגישים טוב עם עצמכם, אחרת תקבלו תוצאה הפוכה מזו שאליה כיוונתם…
התנגדויות, הן הדרך של המוח המודע שלנו, להזכיר לנו שהוא בשליטה.
אם נבחן אותן מהצד נגלה שהצהרות לשינוי החייםהן סתם מילים ריקות שנובעות מחששות בלתי מבוססים מהעתיד. אך עד שלא תרגישו בנוח עם המשפטים, הם יגדילו את ההתנגדויות שלכם, ועדיף לכם להימנע מהם. (או להאזין רק למסרים הסאבלימינלים, החל מדקה 10 בסרטון).

המטרה של ההצהרות היא לעזור לנו לשנות את התפיסה שלנו, שכן התפיסה היא שיוצרת את חיינו. תפיסה על מה הוא היקום והחיים, תפיסה של עצמינו ואחרים…. תפיסה או זווית ראיה, היא הבחירה החופשית שלנו, ועלינו להבין ששום דבר מחוץ לנו, לא צריך להשתנות: רק שינוי פנימי של תפיסת המציאות שלנו – ישנה את העולם סביבנו. (תקראו את המשפט הזה עוד פעם..).

ההצהרות בקלטת מנוסחות בגוף ראשון, שני ושלישי.
כשאנו מצהירים בגוף ראשון, אנו מאשרים על עצמינו – משהו שאנו יודעים שהוא האמת. כשאנו מצהירים בגוף שני ושלישי – אנו עוזרים לאותו חלק במוח שצריך אישור חיצוני כדי לשפר את התפיסה העצמית, אותו חלק שזקוק לכך שמישהו אחר או האלוהות תאשר את הערך שלו.

גוף ראשון: אני אוהב ומקבל את עצמי (אישור עצמי)
גוף שני: אתה אוהב ומקבל את עצמך (אישור מהיקום או הבריאה)
גוף שלישי: הוא אוהב ומקבל את עצמו (אישור מהסביבה או מהמלאכים השומרים).

כשאתם מאזינים, אתם יכולים לחזור בלב או בקול רם על ההצהרות בגוף ראשון,
לדמיין את האני הגבוה או הבריאה, מתייחסת אליכם – בגוף שני,
ולדמיין אנשים מה אנשים בסביבה חושבים עליכם (או לחילופין מקהלת מלאכים) בגוף שלישי.

ועוד דבר קטן לפני שנתחיל: כשאנו מצהירים, מה שחשוב אינו מה שאנו אומרים, אלא מה שאנו מרגישים. נסו לעורר ולהעצים את הרגש כי כשההרגשה שלנו לגבי ההצהרות טובה – זו תחילתה של הגשמת מציאות חדשה.

15 הצהרות ששינו את החיים עבור מיליוני אנשים בעולם:

1. אני אוהב מקבל ומעריך את עצמי ברגע זה ותמיד
אהבה עצמית נחשבת לאהבה הטהורה והגבוהה ביותר. כשאתה אוהב את עצמך, אתה גם מעריך ומכבד את עצמך ואת מה שאתה עושה, וזה תמיד ישתקף בדרך שבה הסביבה שלך תתייחס אליך. למרבה הצער, רובינו מוצאים שקל לנו מאוד לרדת על עצמינו על כל דבר קטן שלא הסתדר כפי שתכננו. למעשה בכל אחד מאתנו יש חלק שחושב שאם פישלנו ולא נרד על עצמינו, נמשיך לפשל… מנגד- מתי הפעם האחרונה שזכרנו לשבח את עצמינו על משהו טוב שעשינו? כדי שנוכל להתקדם, עלינו לשים בצד את הבריון הפנימי שרוצה לגרום לנו לחוש קטנים, כי לא רק שהוא אינו מועיל לנו, הוא עוצר וחוסם אותנו מלהגשים את מטרותינו בחיים.

2. מי שאני זה מספיק – אני ראוי לקבל את כל הטוב ביקום
רבים מאתנו חשים שמי שאנחנו זה לא מספיק – או שאיננו ראויים לקבל את מה שאנו רוצים. התחושה הזו, נגזרת מהילדות ומעוד דברים שעברנו בחיים והיא תדר שמשדר החוצה ליקום: "אל תביאו לי עדיין את מה שאני רוצה, אני עדיין לא ראוי/מספיק לקבל זאת". כדי לשנות את התדר הזה, עלינו לאשר שאנו ראויים כבר עכשיו! זה יצור בתוכנו תחושת ביטחון שאי אפשר להשיג כשמחפשים התגשמות עתידית, והתחושה הזו תמשוך את ההתגשמות לתוך חיינו.

3. היקום הוא מקום ידידותי והוא תומך בי וברצונותיי
היה זה אלברט אינשטיין שאמר: "השאלה החשובה ביותר שתוכל לשאול את עצמך אי פעם היא האם היקום הוא מקום ידידותי?" איינשטיין הבין שהתפיסה שלנו את היקום (כמקום ידידותי ותומך מול מקום כאוטי ואכזר), היא שתקבע ברוב המקרים את איכות חיינו.
רוב האנשים לא שואלים את עצמם את השאלה הזו, אבל אם השאלה הזו מעלה בך אי נוחות, סימן שיש לך ספק בכך שהיקום תומך בך. שינוי של התפיסה הזו, יכול לשנות מקצה אל קצה את הדרך שבה אתה רואה את העולם, ולתרום לשינוי משמעותי ביותר בחייך.

4. אני בטוח ומוגן תמיד
עוד חיזוק למשפט הקודם- מעניק תחושת ביטחון כללית בעצמינו ובתהליך החיים.

5. הכל מושלם ברגע הזה, בדיוק כפי שצריך להיות
ההבנה ששום דבר לא צריך להשתנות וכל מה שקורה הוא בסדר גמור, היא אחד מהבסיסים של תחום ההתפתחות האישית, אך היא אינה פשוטה. גם המאסטרים הגדולים ביותר, צריכים מידי פעם להזכיר לעצמם ש:
*אין טוב או רע אלא רק התפיסה שלנו לטוב או לרע.
*המציאות היא מה שהיא ולכן היא טובה. כל התנגדות למה שיש (או ויכוח עם המציאות) רק תיצור אצלנו עוד סבל.
*הרגע הזה, הוא היחידי שבאמת קיים – זהו רגע הבריאה.

6. הגוף שלי בריא המוח שלי מבריק הנשמה שלי נצחיתשינוי עם הצהרות חיוביות
כשאנו מאשרים בפני עצמינו את בריאות הגוף והנפש ואת היכולות המנטליות שלנו- אנו תורמים ליצירת המצב הזה בחיינו. הגוף שלנו מורכב מיחידות תודעה תבוניות, וכל תא ותא מקשיב לכוונות שלנו ומתארגן לפיהן. בנוסף הידיעה שהנשמה היא נצחית, מרככת את אחד מהפחדים הגדולים ביותר שמנהלים אותנו – פחד מהמוות.

7. כל מה שקורה עכשיו, קורה לטובתי הגבוהה ואני מודה על כך
ההבנה שכל מה שקורה בחיינו הוא לא טוב או רע, אלא פשוט קורה, וזה בסדר בתמונה הגדולה, משמעותית ביותר לחוסן הרגשי שלנו. היא מחסנת אותנו מפני אכזבות גדולות ונפילות רגשיות, ומוציאה אותנו מהר מהבורות שאנו נופלים אליהם. הכרת תודה על מה שיש לנו, תורמת ליצירת חיים מאושרים. ברגעי החיים שבהם אנו חשים כאוס בילבול ומתח, או כשאנו חשים תקועים במצב קשה, ניתן להתגבר על כך כשרותמים את כוחה של הכרת התודה, היא מנקה את הכאוס ומעלה את התדר שלנו.

8. אני יוצר/ת את המציאות שלי
ההצהרה הזו, היא אולי ההצהרה החשובה ביותר שנוכל להטמיע. רבים מאתנו, כבר מקבלים את התפיסה שלנו כבוראים, אבל בגלל שהיא כל כך מנוגדת לכל מה שלמדנו כל חיינו, הם מתקשים להטמיע אותה כאמונה. הידיעה שאנו אלו שיוצרים את כל מה שקיים מחוץ לנו, (לטוב ולרע) מהותית מאוד כשאנו רוצים לקחת שליטה על מה שאנו בוראים. כשאנו לוקחים אחריות על כך שכל מה שיש בחיינו הוא יצירה שלנו, אנו מבינים שכפי שבנינו מציאות אחת, כך אנו יכולים לברוא מציאות אחרת.

9. בכל יום ובכל דרך, אני הולך ומשתפר יותר ויותר
ההצהרה הזו היא תרגום להצהרה המפורסמת של הפסיכולוג הצרפתי אמיל קואה:
"Emile Coue. "Every day, in every way, I'm getting better and better.
למרות שהצהרה מכוונת לכל תחומי החיים, היא הייתה בשימוש רפואי בעיקר, ועל פי מחקרים ועדויות, היא לבדה, ריפאה מאות אלפי חולים בעולם במאה הקודמת. היא חזקה במיוחד כי היא מתכנתת את המוח שלנו ב-3 כיוונים:
• לראות שיש שיפור בחיים שלנו כבר עכשיו.
• לראות שהשיפור ימשיך להתרחש גם בעתיד.
• לראות השיפור יקרה בכל תחומי החיים.
קוריוז קטן – המוזיקאי דיויד שוורץ הלחין את המשפט הזה

10. אני משתחרר מהעבר, הכוח שלי נמצא ברגע הזה
שיחרור מהעבר, בעיקר אם הוא היה טעון או קשה, הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להתקדם קדימה. ההצהרה הזו, מאפשרת לנו לשחרר את הזכרונות המעכבים ולחדד את ההבנה שכל הכוח שלנו לשינוי נמצא תמיד ורק ב- עכשיו. ברגע הזה.

11. אני מקבל באהבה את מה שיש בחי וסולח לעצמי ולאחרים
לקבל את מה שיש באהבה, זו הדרך לשיחרור האולטימטיבי שמפסיק את כל ההתנגדויות. עם נשלב אותה עם כוחה של הסליחה, אנו יכולים להפוך לבלתי מנוצחים כמעט. רבות כבר נכתב על כוחה של הסליחה. סליחה אמתית, תשחרר לא רק התנגדויות, אלא גם מטענים רגשיים ואנרגטיים שעומדים כיום ביננו לבין ההגשמה של מה שאנו רוצים.

12. כל מה שאני צריך, מגיע אלי בזמן במקום ובסדר הנכון ביותר
כשאנו מאשרים שכול מה שאנו צריכים מגיע בזמן במקום ובסדר הנכונים, אנו מגינים על עצמינו מ"נפילות מתח" שגורמות לנו לסטות או להטיל ספק בדרך בה בחרנו. מכל אותן פעמים שבהן אנו נופלים מחדש לתבניות הישנות של ספק, דאגה ואשמה. אמנם החיים רצופים בעליות וירידות, והנפילות הללו הן בלתי נמנעות, אך ההצהרה הזו תעזור לנו להחזיר את עצמנו מהר יותר לדרך הנכונה, ולאמונה הנדרשת כדי ליצור שינוי.

13. שפע הוא זכותי המולדת והוא זורם אלי בקלות ובמהירות
אחת ההצהרות היעילות ביותר בתחום משיכת השפע בעולם. היא גם מאשרת את הזכות שלנו לשפע בלי קשר למה שנחשוב או נעשה, וגם מניחה את קיומה של זרימה טבעית של שפע לעברנו, כשהיא מכוונת אותו לקלילות (בלי שנצטרך להציע מאמץ תמורתו), ולמהירות (התייחסות לזמן).

14. אושר הוא בחירה. אני בוחר להיות עשיר ומאושר
בהצהרה הזו, אנו מאששים שוב את העובדה שאנו אלו שיוצרים את חיינו בכוח הבחירה מצד אחד, ומאששים את הבחירה שלנו באושר ועושר מהצד השני.

15. החכמה הפנימית וההשגחה האלוהית מדריכות אותי תמיד
בין אם אתם מאמינים באלוהות או לא, ובכל דרך בה אתם תופסים אותה – האמירה הזו מיועדת לעורר את האמון שלנו בקול הפנימי החכם מצד אחד, וביכולת שלנו להיעזר בכוח גדול משלנו מהצד השני. היא חשובה מאוד כי היא עוזרת למגר את תחושת הבדידות והניכור שרבים מאתנו חווים בתקופה הנוכחית כשהיא מאשרת שאנחנו לא לבד. שיש לנו עזרה ממקור גבוה. שמשגיחים עלינו מלמעלה. היא גם משחררת מעט מהלחץ שיש לנו כשאנו מבינים שאנו יוצרים את חיינו במה ידינו – ומעבירה אותו לכוח גדול מאתנו, מה שמקנה לנו יותר שקט וביטחון בכך שהכול יסתדר על הצד הטוב ביותר עבורנו.

אודות:

חוקרת ויוצרת - מקימת ספריית המדיטציות

40 תגובות

 1. דוד 25 במאי 2020 ב 16:34 - הגב

  תודה רבה רינת על ההקלטות 🙂 רק שאלה אחת. האם זה מספיק לשמוע אותן 20 דקות ביום ואם כן לכמה זמן?

  • Rinat Yadlin 26 במאי 2020 ב 13:41 - הגב

   גם 20 דקות ביום יותר טוב מלא להאזין בכלל. לכמה זמן? כמה שיותר. זה לכול החיים 🙂

   • דוד 27 במאי 2020 ב 18:36 - הגב

    תודה 🙂 וזה חשוב להיות מרוכז בעשרים דקות האלה או שאפשר גם בזמן נהיגה לשמוע?

    • Rinat Yadlin 2 ביוני 2020 ב 15:11 - הגב

     לא חובה להיות מרוכז, למרות שיש לכך יתרונות. אפשר לנגן את הקלטת ברקע, אבל אני לרוב לא ממליצה להאזין בזמן נהיגה, בגלל האופי המדיטטיבי של המוזיקה.

 2. ענת 1 במרץ 2020 ב 19:44 - הגב

  מדיטציה מעולה! תודה רבה 🙂

  אני מקליטה את עצמי ועושה מדיטציה עם הקול שלי.
  האם אני צריכה להקליט בגוף ראשון + שני + שלישי?
  גוף שלישי זה בעצם "היא" וזה מרגיש לי שמדובר על בחורה אחרת, ולא עליי.

  כשאני שומעת את ההקלטה שלי, האם אני צריכה לחזור בקול על המשפטים?

  בנוסף, רציתי להכין את אותן ההצהרות, רק כסאבלימינאל. האם להקליט אותן רק בגוף ראשון? או גם שני? ואולי גם שלישי?
  כיצד עליי לבחור מוזיקת רקע לסאבלימינאל? האם להשתמש בתדרים?

  תודה רבה!

  • Rinat Yadlin 4 במרץ 2020 ב 16:49 - הגב

   תודה לך ענת 🙂 את את מקליטה הצהרות, אז כן בגוף ראשון. אם מדיטציה בדמיון מודרך, אז בגוף שני.

 3. עמית 7 בנובמבר 2019 ב 20:50 - הגב

  היי רינת מדיטציה מדהימה קודם כל. רציתי לדעת אם יש לי בעיה להגיד את המשפט האחרון, החכמה הפנימית וההשגחה "האלוהית" מדריכות אותי תמיד, מכיוון שאני אתאיסט ואני לא מאמין בכלל באיזשהו "ישות אלוהית", אני יוכל לשנות את זה בכל פעם שאני משנן את המשפט הזה (לחכמה הפנימית וההשגחה של התת מודע מדריכה אותי תמיד) בלי שזה יפגום במסר או בהצהרה?

  • Rinat Yadlin 19 בנובמבר 2019 ב 15:51 - הגב

   כמובן. אין אין שום בעיה. מה שמתאים לך אישית יעבוד טוב יותר.

 4. רונית גילי 29 בינואר 2019 ב 20:21 - הגב

  היי זה לא מספיק להקשיב למדיטציה פעמיים ביום ולפעמים גם יותר?חייבים לחזור בלב או בקול רם?

  • Rinat Yadlin 7 בפברואר 2019 ב 7:49 - הגב

   היי רונית. זה מספיק להאזין פעמיים ביום ולא חייבים לחזור על ההצהרות בקול רם – אפשר גם בלב.

 5. אוראל 28 באוגוסט 2018 ב 11:20 - הגב

  שלום, האם זה עוזר להיפוכונדר שכל הזמן חושב רק בשליליות, וחי הרבה תקופות בחיים עם פחדים וחרדות בעקבות השליליות הזאת וההיפוכונדריה הזאת?

  תודה

  • Rinat Yadlin 3 בספטמבר 2018 ב 10:42 - הגב

   היי אוריאל, זה אינדוידואלי אבל אם תאזין כל יום משך תקופה של 30 יום- תחווה שינוי באופן וודאי. במקביל- אם אתה סובל מהמון שליליות, הייתי ממליצה לך לנסות את המדיטציות הסאבלימינליות שעוקפות את המוח המודע שאצלך הוא עם הרבה התנגדויות.

 6. אשר בןשושן 24 בנובמבר 2017 ב 10:44 - הגב

  רינת שלום.

  תודה רבה על הכל. תמשיכי לעשות.

 7. Rinat Yadlin 22 בנובמבר 2017 ב 8:54 - הגב

  היי אשר. הכי מקובל בתחום הוא להקליט בגוף ראשון. אני מוסיפה לעיתים גם גוף שני. (אתה אוהב ומקבל את עצמך) וכו.בהצלחה. רינת

 8. אשר בןשושן 21 בנובמבר 2017 ב 14:21 - הגב

  שלום רב.
  ראשית תודה על התכנים. זה ממש עושה שינוי.
  אני רוצה להקליט את ההצהרות בקולי.
  מה את ממליצה שההצהרה תהיה בגוף ראשון.שני. שלישי? או שלושתם.
  אשמח לקבל תשובה. תודה

 9. Rinat Yadlin 20 בנובמבר 2017 ב 9:48 - הגב

  היי יוגב, ההמלצה שלי היא להביט בתמונות החזון שלך כדקה לפני המדיטציה, כדי לצרוב אותן בזיכרון, ואז להיכנס למדיטציה- רצוי בעיניים סגורות.

  • יוגב 28 בנובמבר 2017 ב 20:03 - הגב

   דבר נוסף וחושב יותר – האם באמת הכרחי לשמוע את כל המדיטציה עד סופה? האם לא מספיק לשמוע רק את ההצהרות?
   בפעם החמישית ששמעתי, אז לא היה לי סבלנות לשמוע עד הסוף…
   מה דעתך?

   תודה.

   • Rinat Yadlin 1 בדצמבר 2017 ב 11:47 - הגב

    החלק השני של המדיטציה הוא סאבלימינלי. אין צורך להאזין בקשב, אך בהחלט רצוי לנגן את המוזיקה ברקע עד סופה, גם אם כבר הלכת לעשות משהו אחר.:)

    רינת

 10. יוגב 18 בנובמבר 2017 ב 18:34 - הגב

  שלום רב.
  ראשית, אני מודה לך מאוד, תודה רבה!

  האם את ממליצה כששומעים את המדיטציה, להתסכל על התמונות ברקע? האם יש לזה משמעות לדעתך?

 11. שני 15 ביוני 2017 ב 12:52 - הגב

  מדהים…ממש תודה…הקול מרגיע ונעים…הלוואי ואמשיך לשמוע ולהקשיב ממש מרפא גוף ונפש☺

 12. נופר 13 במאי 2017 ב 12:55 - הגב

  היי רציתי לשאול ,כמה פעמים צריך לשמוע את זה ביום ? ואם כל יום? וכמה זמן לוקח עד שהשינוי הזה קורה , זה יכול לקחת שבועות חודשים ? או שזה שונה אצל כל אחד

  • Rinat Yadlin 18 במאי 2017 ב 9:13 - הגב

   היי נופר, ההמלצה היא להקשיב לפחות פעם ביום, רצוי בשעה קבועה, משך תקופה של מינימום 21 יום. השינוי יכול לקרות ברגע אך עדיין נדרשת הטמעה של אמונות חדשות, זה יכול לקחת בין 3 שבועות ל-3 חודשים.

 13. שמעון 13 ביולי 2016 ב 15:27 - הגב

  אני מתחיל להאמין בזה יותר ויותר
  תמיד אני מסתפק אם זה באמת עובד
  אם יש בזה משהו כולם מדברים שיכנוע עצמי פסיכולגיות עיצות פעולות מעשים
  וזה ימשוך אותך ישכנע אותך ישנה אותך וכו
  האם זה באמת ככה?
  אז אחרי נסיון של תקופה של הצהרות חיוביות אני באמת מרגיש שזה עובד
  עדיין לא לגמרי אבל התחיל ומשתפר
  אז ממש תודה אני משתמש בכלים שנמצאים פה באתר וזה עוזר לי
  אני לא בליגה התחתונה אני בחור מצויין שמכוון לכל מיני כיוונים
  וזה עוזר להגביר לשפר לעצים להוליד לחדש דברים שלא האמנת שקיימים בך
  הזוי לגמרי נשמע מצחיק נראה לא הגיוני שבחור שהוא לא חברותי יהפך לכזה
  או אדם חלש אופי שיהפך לחזק איך זה מאיפה למה?
  אבל….זה עובד שכנעתם אותי
  תודה רבה

 14. אביב 31 בינואר 2016 ב 10:00 - הגב

  הכול נכון וסבבה חוץ מהקטע של ״הנשמה שלי נצחית״!

  מדעית זו הצהרה שגויה ונשמה היא אחת התרמיות הגדולות שאנשי דת דחפו לנו ואין בנו שום נשמה..

  מה עושים עם העובדה ההצהרה הזאת מנוגדות לאמת מדעית?

  להאמין בכל זאת???

  • Rinat Yadlin 1 בפברואר 2016 ב 10:43 - הגב

   היי אביב, כפי שאתה מבין-אני אוהבת לחקור את כל התאוריות הרוחניות בכלים מדעיים, ולהסביר איך זה בעצם עובד. הוויכוח על נצחיות הנשמה, הוא עתיק כמעט כמו המין האנושי, והוא אחד הנושאים שהכי קשים להוכחה כי אף אחד עוד לא חזר מהמתים…אבל האמת שגם זה לא מדויק. יש היום תיעוד מאוד מפורט של מאות אלפי אנשים שחוו מה שנקרא "חוויית סף מוות" כשכולם מתארים תאור די דומה על מה מתרחש שם. בנוסף יש המון ספרים של מהפנטים שמחזירים אנשים לגילגולים קודמים ושומעים עובדות היסטוריות מרתקות. אם ניקח בחשבון שכמעט כל תרבות שחיה על כדור הארץ האמינה בנצחיות הנשמה, ונוסיף לזה, סיפורים מרחבי הגלובוס על גלגולי נשמות שקורים גם כיום ואין להם הסבר הגיוני, הייתי אומרת שניתן להטיל ספק סביר ב"תרמית" של נצחיות הנשמה…

   בשבילי כאדם חוקר וסקרן, זה מספיק כדי להיות פתוחה לכך שאולי יש בזה משהו…לפחות עד שלא הוכח אחרת!במילים אחרות, המדע עובד לשני הכיוונים. העובדה שלא הצלחנו להוכיח משהו, אולי כי אין לנו עדיין כלים מדעיים, לא הופכת אותו לשקר 🙁 היא הופכת אותו למשהו שעדיין צריך להוכיח, כמו תאוריות מדעיות רבות. 🙂

 15. איציק 9 במרץ 2015 ב 10:07 - הגב

  היי!

  עבודה נפלאה שלך!

  שמעתי את אחת המדיטציות,ונאמר בה משהו בסגנון כל האנשים אוהבים אותי,האם אין זה נוגד את האמת הטבעית שאין כל האנשים אוהבים/יאהבו אותי?

  • Rinat Yadlin 9 במרץ 2015 ב 17:02 - הגב

   היי איציק, הצהרות חיוביות הן סוג של אוטוסוגטיה (שיכנוע עצמי). אנו יוצרים את המציאות קודם בתוכנו, ואז היא משתקפת לנו בסביבה. אם תצליח לשכנע את עצמך בכך, תוכל ליצור זאת כמציאות החיצונית שלך.

 16. פרידה לאן 21 בפברואר 2015 ב 11:58 - הגב

  רינת תודה רבה לך על המדיטציה העוצמית הזו
  אכן גיליתי אותה ואתה אתר לאחרונה והיא עושה פלאים ומביאה לשלווה פנימית עמוקה.

  תבורכי ויישר כוח על עבודתך הברוכה ותרומתך הרבה.

  • Rinat Yadlin 22 בפברואר 2015 ב 10:20 - הגב

   תודה פרידה. אני מאוד שמחה לשמוע 🙂 רינת

 17. מזי 27 בינואר 2015 ב 14:38 - הגב

  רינת תודה, מדיטציה ענקית…

  גיליתי אוותה לאחרונה וזה מחולל פלאים.

  תודה על כל המדיטציות, את אלופה.

 18. אורה 3 בינואר 2015 ב 18:09 - הגב

  היי רינת

  אני מרבה להקשיב למדיטציה הזאת רציתי לדעת האם צריך לחזור על ההצהרות ב3 גופים או רק על ההצהרה בגוף ראשון

  תודה

  אורה

  • Rinat Yadlin 4 בינואר 2015 ב 9:34 - הגב

   היי אורה, לפי הרגשתך. כפי שכתבתי, ההמלצה שלי היא:

   כשאתם מאזינים, אתם יכולים לחזור בלב או בקול רם על ההצהרות בגוף ראשון, לדמיין את האני הגבוה או הבריאה, מתייחסת אליכם – בגוף שני, ולדמיין אנשים מה אנשים בסביבה חושבים עליכם (או לחילופין מקהלת מלאכים) בגוף שלישי.

   • ליאב 9 בספטמבר 2019 ב 19:53 - הגב

    שלום, עשיתי לעצמי הצהרות חיוביות בקול שלי, ואני אומר לעצמי כל מיני דברים שאני שומע ומבין, אני באמת חייב לחזור על עצמי בלב?
    גם ככה אני אומר את זה הרבה ושומע את זה, אני באמת חייב להגיד את זה גם בלב?
    אני לא יכול לשים את הטלפון בצד ולעשות עוד עיסוקים?
    בלי להגיד בלב?

 19. בתיה נוי האפט 29 בדצמבר 2014 ב 11:17 - הגב

  מדיטציה מהממת בעוצמתה !!!!!! תודה לכם.האם אפשר לקנות אותה ????

  • פביו סה קמל 29 באפריל 2020 ב 21:49 - הגב

   היי דבר ראשון תודה רבה על תוכן ברמה גבוה ועניינית.
   אני עושה מדיטציה כל יום פעמיים .האם אני יכול לשלב את זה במדיטציה שלי?נשימה הצהרה החזקת הנשימה עוד הצהרה,נשיפה הצהרה?
   כמה הצהרות מומלץ בשביל לא להעמיס על המוח ולתת לו לעבוד כמו שצריך?

   • Rinat Yadlin 2 במאי 2020 ב 9:54 - הגב

    היי פביו, תודה. פעמיים ביום זה מצוין. אתה בהחלט יכול לשלב בתרגול היומי שלך. עבודה עם הצהרות גלויות שונה מעבודה עם הצהרות סאבלימינליות. אתה יכול להתחיל עם 10 הצהרות ולהמשיך עד 20 גג.

 20. תמר 28 בדצמבר 2014 ב 8:45 - הגב

  כרגיל!!!! מדהימה כתמיד!!!

 21. פאול עופרי גרוס 26 בדצמבר 2014 ב 16:05 - הגב

  מדיטציה מעצימה ומרגיעה משלבת בין המודע והלא מודע

  בתוכנו .

  תודה

 22. אולגה 26 בדצמבר 2014 ב 14:38 - הגב

  תודה רבה על המדיטציה המדהימה וחזקה!!! יישר כוח!! מלא אור, אהבה ושפע בחיים!!

השאר\י תגובה