דמיון מודרך- אנרגיית כדור הזהב (21.24 דק')

2019-02-09T13:43:09+02:00 23 בנובמבר 2012|

דמיון מודרך – כדור הזהב, עבודה עם אנרגיה מינית

האנרגיה המינית, היא כוח עצום שהוענק לנו מלידה אנרגיית כדור הזהב
וכמו אצל שאר החיות על כדור הארץ, היא קשורה להישרדות שלנו כפרטים וכמין אנושי – אבל לא רק. הייחוד שלנו משאר בעלי החיים על האדמה, היא הדרך בה אנו מניעים אנרגיה בעזרת מחשבות, רגשות, מילים ומעשים – וכך גם כאן. אנרגיה מינית מקושרת מסורתית למקור הבריאה ולאנרגיית החיים עצמם. היא קשורה ליצירה הגשמית על כדור הארץ ולתשוקת החיים, אך היא משמשת גם ככלי להרחבת התודעה והתחברות לידע גבוה.

האנרגיה הזו, שוכנת במרכזים הנמוכים או הגשמיים יותר של הגוף (כמו צ'קרת המין וצ'קרת הבסיס) ובהתאם למציאות בה אנו חיים, היא מושפעת מאוד, הן מהצורך ההישרדותי והן מהסביבה בה גדלנו. מאז ומתמיד נגזרה ההתייחסות האנושית אל המין, מהנורמות החיצוניות באותו עידן ובאותה סביבה אנושית.  אצל רבים מאיתנו, ההתיחסות למין, כוללת מערכות אמונות שאספנו בדרכינו, נורמות ותכנות סביבתי, וקונפליקט פנימי בין החלקים הגבריים והנשיים בתוך כול אחד.

בניגוד למה שהתרגלנו לחשומדיטציית כדור הזהבב, לאנרגיה המינית יש השפעה לא רק על מערכות היחסים שלנו, אלא על תחומים רבים בחיינו. כאשר האנרגיה הזו, אינה נמצאת בזרימה הרמונית, הוא תשפיע על תחושת ההישרדות שלנו, על היצירתיות והתשוקה בחיים (לאו דווקא תשוקה מינית מינית), על זרימה של אנרגיית השפע, ועוד ועוד.

תורות רוחניות רבות, דוגלות בהתנזרות ממין ככלי שמטרתו העברת הפוקוס מהיצר ההישרדותי ה"נמוך" לעולמות הגבוהים יותר של של הרוח. אך ישנן גם תורות עתיקות ועכשויות, שגורסות שדווקא תיעול של האנרגיה הזו לאנרגיה גבוהה יותר, שמכילה כוח יצירה, יכול להביא אותנו להתעלות רוחנית אמיתית.

המדיטציה הבאה מבוססת על תקשור שהתקבל על ידי חבר לפני כמה שנים ומטרתה לנקות חסמים, עכבות וגבולות שהלבשנו על עצמינו לאורך הדרך, והתחברות למקור הבריאה של האנרגיה המינית. זוהי עבודה עם האנרגיה המינית שהיא אנרגיית יצירה, בריאה ואהבה, ונחשבת למקור החיים כולם. המדיטציה הוקלטה בלשון זכר, ומלווה בטון מיוחדהתהודה של שומאן, שהוא הטון של "פעימות הלב" של כדור הארץ ויש בו כדי לסנכרן את המוח לקליטה מושלמת.

אנרגיית כדור הזהב – מדיטציה רוחנית לניקוי חסמים גבולות ומגבלות:

רוצים להוריד את המדיטציה למחשב שלכם ולהאזין לה שוב ושוב? תוכלו להוריד אותה בחינם באתר מדיטציות. אנרגיית כדור הזהב להורדה (21.25 דק').

אודות:

חוקרת ויוצרת - מקימת ספריית המדיטציות

6 תגובות

 1. sporty5 26 באוגוסט 2013 ב 23:11 - הגב

  אשתדל ,את האמת יש לי כמעט כל יום שעות מתות בעבודה אז אני חוזרת הביתה לנוח (לישון 🙂 לפחות שעה וחצי וכמובן עושה זאת עם מדיטציות ,ואני חייבת להודות שגם בצהריים אני פשוט נרדמת כשאני שומעת את הקלטות 🙁 לא מחזיקה מעמד חחח) אנסה בישיבה אך יהיה לי קשה כי התרגלתי בצורה אחרת ,לשכב ולנשום נורא מרגיע אותי ועוזר לי לשחרר מקסימלית את גופי

 2. sporty5 2 באוגוסט 2013 ב 8:14 - הגב

  היי רינת ,אחלה מדיטציות יש לך ,מקסים ! אני נרדמת כל הזמן ממש די מוקדם לאחר תחילת המדיטציה אולי 3 דקות לאחר תחילתה לפני השינה ?זה עדיין אפקטיבי ?

  • meditationlib 3 באוגוסט 2013 ב 17:00 - הגב

   היי, שמחה שאהבת :),
   בעיקרון ההשפעה של מדיטציות בדמיון מודרך היא השפעה מרגיעה, וגם אם נרדמת, תת המודע ממשיך להקשיב ולהפיק תועלת. עם זאת, מאחר ומדובר במדיטציה מונחית, המלצתי היא, מידי פעם להאזין בישיבה נוחה או בשעות היום כדי להפיק את המירב מהתרגול עצמו הכולל הנחיה שמעבירה אותך תהליך שיש לו תוצאות:). באהבה. רינת

   • נסיכונת 28 באוגוסט 2013 ב 0:49 - הגב

    היי את האמת אני עושה אותן בעיקר לפני שינה בלילה אבל אני עושה כמעט כל צהריים לפחות אחת ובשנייה נרדמת ! יהיה לי קשה בישיבה מפני שהתרגלתי כך וזה כל כך מרגיע אותו ומשחרר אותי! אך מוכנה לנסות 🙂 רק את ההצהרות חיוביות על זוגיות ,כסף וכל בהחלט ערה לחלוטין
    תודה רבה בכל מקרה

 3. meditationlib 16 באפריל 2013 ב 14:05 - הגב

  תודה יקירה, זו מדיטציה שלא אני כתבתי. הקלטתי אותה עבור בחור שהסכים לחלוק אותה עם כולם. אגב, כנשים דוברות עברית למוח שלנו אין בעייה להתחבר ללשון זכר כי כך התרגלנו כול חיינו…(ההפך הוא הבעייתי).

 4. איזבלה 16 באפריל 2013 ב 11:10 - הגב

  נהדרת! נהניתי מאוד!
  למה דרך אגב המדיטציה בלשון זכר?

השאר\י תגובה