מדיטציה בדמיון מודרך להאזנה לפני השינהמדיטציית שורשים
לקרקוע לאדמה ולבסיס היציב שלנו

מדיטצית שורשים בדמיון מודרך, מיוחדת לתרגול לפני השינה.
במדיטציה הזו, נזמן קרן אור גבוהה מהמישורים העליונים של הבריאה, ונשלח שורשים אל לב כדור הארץ – אל ליבת הכדור הקריסטלית של גאיה או אמא אדמה. דרך השורשים הללו, נוכל "לקרקע" את עצמנו לבסיס היציב שלנו לשאוב בחזרה אל גופינו אנרגיה בסיסית ראשונית וקמאית מלב האדמה. אנרגיה עוצמתית בצבע כתום, שתעניק לנו חיבור יציב ובטוח לבסיס שלנו, ותעורר בנו תחושת שפע, עוצמה וביטחון.

החיבור למרכז הגלקסיה מצד אחד ולליבת הפלנטה מהצד השני ירגיע סערות רגשיות ובלבול, יקנה בנו שקט וידיעה ברור על מי אנו באמת ומה כוחנו לשנות את המציאות, וישלח אותנו בשלווה לשינה עמוקה ומתוקה.

דרך החיבור לבסיס ולמישורים העליונים, נתחבר לרצון האמיתי של נשמתנו, שהוא הרצון של הבריאה עבורנו,  ונקבל סיוע מכוחות הבריאה כדי לברוא כול מה שאנו בוחרים, להיות מי שאנו רוצים ולקבל את כול מה שאנו מבקשים.

המדיטציה הזו מיועדת להאזנה לפני השינה ויתכן שתירדמו במהלכה, אך תת המודע שלכם ער תמיד, ויאזין לכול מילה שנאמרת. הוא יטמיע את המידע שקיבל, ויצא לעולם כדי להביא לחייכם עוד הזדמנויות ועוד אפשרויות למימוש והגשמה.

המדיטציה מלווה במוזיקה נעימה ובטון איזוכרוני שנקרא  התהודה של שומאן שהוא צליל פעימת כדור הארץ. אין צורך להאזין באזניות.
לקריאה נוספת: מהם טונים איזוכרונים.

מדיטציית שורשים לפני השינה – לתחושת קרקוע, ביטחון, עוצמה ויציבות (25 דק')

רוצים להוריד את המדיטציה באיכות גבוהה למחשב שלכם ולתרגל אותה כול יום? תוכלו לרכוש אותה בחנות המדיטציות: מדיטציית שורשים – לפני השינה.

פורסם לראשונה: 11 באפריל 2013