מוסיקה מרגיעה למדיטציה ומוסיקת רקע לדמיון מודרך

2018-01-28T11:31:47+02:00 4 בינואר 2013|

שתי רצועות שמע של מוזיקה למדיטציה או לדמיון מודרך – 30 דק' כל אחת. מתאים מאוד גם כמוזיקה מרגיעה לפני השינה.

לכול למי שמעוניין במוזיקת רקע לביצוע התרגול היומי, מוסיקה מרגיעה למדיטציה ומוסיקת רקע לדמיון מודרך
מצורפות רצועות של מוזיקה מדיטטיבית במיוחד, שניתן לשים ברקע כאשר מתרגלים מדיטציה או דמיון מודרך. לביצוע התרגול: שבו או שיכבו בצורה שנוחה לכם. קחו כמה נשימות ותרגיעו את כול הגוף.

למתרגלים מדיטציה ללא מחשבות או מדיטציית Mindfulness: נסו להתרכז במוזיקה כדי להרגיע את המחשבות. לחלופין, התרכזו בנשימה ובתחושות בגוף. במקביל, ניתן לאמץ מנטרה עליה תוכלו לחזור בלב בזמן המדיטציה- למשל לזמזם "אום", או לחזור על משפט מעצים כמו "אני אוהב ומקבל את עצמי כפי שאני".

למתרגלים דמיון מודרך או ויזואליזציה: הכינו מראש את התסריט עליו אתם רוצים לעבור בזמן הדמיון המודרך. לחלופין, בחרו סיטואציה מעצימה שכבר חוויתם או ברצונכם לחוות, ובמהלך התרגול- דמינו עצכם באותה סיטואציה. הוסיפו לתרגול גם מראות, ריחות, טעמים, קולות, תחושות ורגשות- כדי להעצים את ההשפעה.

נעימות ניו אייג' מרגיעות עם פעמונים ברקע:

 שילוב של מספר נעימות מרגיעות על פסנתר:

רוצים להאזין ולהוריד עוד רצועות מוזיקה למדיטציה? לחבילות המוזיקה באתר מדיטציות

אודות:

חוקרת ויוצרת - מקימת ספריית המדיטציות

2 תגובות

  1. Rinat Yadlin 13 במרץ 2013 ב 14:02 - הגב

    היי טלי, כתבי לי דרך צור קשר באיזה רצועות את מעוניינת ואשלח לך בדואר- או בדיסק או בדיסקאוןקי (אנחנו בעד שימור הסביבה:) כול טוב
    רינת

  2. טלי 11 במרץ 2013 ב 12:50 - הגב

    שלום שמי טלי ואני נהנית מאוד מהמידע שיש לכם להציע.אני מעוניינת לרכוש דיסקים של התהודה של שומאן וגם מסרים סבלימינלים באופן ישיר מחנות ולא דרך האתר. האם יש אפשרות כזאת ורם כן אשמח לכתובות. אני מתגוררת בראשון. תודה

השאר\י תגובה