ביטחון עצמי – סוגסטיות חיוביות להורדה

חיזוק ביטחון עצמי

ביטחון עצמי, הוא הבסיס לחיים טובים מלאים ומוגשמים. כאשר יש לנו ביטחון בעצמינו, אנו מצליחים להתמודד טוב יותר, הן עם מה שהחיים מזמנים לנו, והן עם יוזמות שאנו צריכים או רוצים להוציא לפועל. בין אם מדובר בהקמת עסק חדש, הצלחה בלימודים או במציאת הזוגיות שמתאימה לנו – הביטחון העצמי שלנו, הוא זה שמכתיב ברוב המקרים את ההתנהלות והמעשים שלנו בפועל, ובמידה רבה את הצלחתם. ההצהרות להן תאזינו כעת, נבדקו במקומות רבים בעולם והותאמו לנשים ולגברים. מטרתן העיקרית היא "לשטוף" את המוח שלכם במסרים מעצימים שילמדו אותו עם הזמן, לשנות את תבניות המחשבה הקבועות שיש לו בתחום זה, ולאמץ ביטחון עצמי כצורת החשיבה המובילה שלכם.

הרצועות הבאות מהוות חלק מהדיסק המלא: מודעות עצמית באתר מדיטציות, שם תוכלו למצוא אותן מוקלטות בטכניקה של סאבלימינל או מסרים תת הכרתיים, כדי לקבל את האפקט המקסימלי לצורך תכנות המוח שלכם מחדש, ולאמץ תפיסות ואמונות חדשות וחיוביות בתחום זה. ההצהרות מלוות במוזיקת רקע נעימה, מחולקות לפי נושאים וניתן להורידן כקבציי MP3 למחשב, לנגן או לטלפון החכם.

לרכישת החבילה באתר (4 רצועות לנשים או לגברים בנפרד)  : שיפור הביטחון העצמי

צפי בסרטון הצהרות לשיפור הביטחון העצמי לנשים:

צפה בסרטון הצהרות לשיפור הביטחון העצמי לגברים:

מה התועלת בהאזנה להצהרות חיוביות?

ההצהרות החיוביות באות להחליף את ה"דיבור הפנימי" הקבוע שיש לרבים מאיתנו לגבי עצמנו. הדיבור הזה, אחראי לכול למה שיש בחיינו, ופעמים רבות הוא עובד לרעתינו גם אם איננו מודעים לו כלל. מטרתן של ההצהרות, היא לעזור לנו להיפטר מאמונות השלילייות לגבי עצמנו, ש"תוקעות" אותנו במקום ומונעות מאיתנו להאמין, להעריך ולאהוב את עצמנו, ובנוסף – להטמיע תבניות מחשבה ורגש חדשות שיעבדו לטובתינו בתחום הזה.

למה מומלץ להשתמש בקלטות הסאבלימינליות?

למרות שגם האזנה להצהרות החיוביות כפי שהן מוקלטות כאן, תעזור לכם בדרך לשינוי, הרי שאת האפקט המייטבי – תוכלו לקבל דרך הקלטות הסאבלימינליות. הסיבה העיקרית לכך היא שהמוח המודע שלנו, תופס הצהרות חיוביות כמו "אני מלא ביטחון בעצמי וביכולות שלי", או "אני סומך על עצמי ואוהב את עצמי" כשקר, משום שהמציאות הוכיחה לו אחרת. מסיבה זו בדיוק, עלינו "להערים" עליו ולהגיע ישירות לתת המודע- וזה תפקידן של הקלטות הסאבלימינליות או התת הכרתיות.
לרכישת החבילה בחנות (4 רצועות לנשים או לגברים בנפרד)  : שיפור הביטחון העצמי

פורסם לראשונה ב- 12.2.2013


תגובות

ביטחון עצמי – סוגסטיות חיוביות להורדה — 7 תגובות

 1. זה נכון שהמוח תופס הצהרות חיוביות כמו "אני מלא ביטחון בעצמי וביכולות שלי", או "אני סומך על עצמי ואוהב את עצמי" כשקר, ולכן צריך להתחיל את ההצהרה עם משפט גישור כמו: אני אוהבת את הרעיון שאני מלאת בטחון בעצמי…., זו התחלה שלא מאיימת על התת מודע אלא מיישרת קו ….

  • את צודקת תמר,
   זה נכון כשעובדים עם הצהרות חיוביות.
   אך היתרון של הסאבלימינלים הוא שהם עוקפים את המוח המודע ומתישבים ישירות בתת המודע,
   וכך ניתן לתקשר אליו הצהרות בלי צורך ללכת בדרך עוקפת :)

  • היי משה – להקשיב זה מספיק, אך יש אנשים שאוהבים גם לחזור על ההצהרות. המבחן הוא: האם חזרה על ההצהרות עושה לך טוב? אם כן, בהחלט תחזור עליהן. אם זה מעלה בך התנגדויות – אז תוותר.:)

 2. שלום רינת,
  אני מעוניין להעמיק בתחום של השפעת תדרים מוסיקליים, עבודת תת מודע, העצמה דרך שינון אמונות מעצימות וכיוב' ושאלתי היא: האם את בעצמך מעבירה קורסים או השלתמויות?
  בברכה

  גיל

  • היי גיל, לא כרגע :) החזון שלי הוא לתת כלים לאנשים כדי שיוכלו להתפתח בכוחות עצמם, ולכן העבודה שלי היא ברשת. בהצלחה ובאהבה. רינת

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>