אודות היוצרת: רינת ידלין

שלום, אני כל כך שמחה שהגעת לכאן!💗

רינת

רינת ידלין – יוצרת

באמת. מאוד מחמיא לי שהחלטת להציץ ולראות מי אני ואני מאוד מקווה שמעט הרקע שאני נותנת, ישכנע אותך שאולי כדאי להקשיב לי…

אז קוראים לי רינת ואחת התשוקות שלי מאז שאני זוכרת את עצמי הייתה להבין אם יש איזו מטרה לקיום שלנו, ולמה יש כול כך הרבה סבל וכאב בעולם. בגלל שאני פריקית של אינפורמציה 🔎, יצא לי לאורך השנים ללמוד עשרות קורסים וסמינרים, לקרוא מאות ספרים ולהקשיב כמעט לכול הרצאה בתחום ההצלחה, ההתפתחות האישית והריפוי שהתפרסמה בארץ ובחו"ל. אני מנויה לכול המורים הגדולים בהתפתחות אישית כיום כמו בוב פרוקטר, אנטוני רובינס, ג'ו ויטלי , לואיז היי, אברהם היקס ועוד. הם ועוד רבים וטובים עזרו לי להתחיל לבנות תמונה שלמה יותר על מה הולך כאן ביקום הזה, שאותה אשמח מאוד לחלוק אתכם לאורך הזמן, וככול שיותר ויותר מידע הולך ומתגלה לנו. 🎈🌈

לאורך השנים, למדתי קורסים רבים כמו אימון אישי בטכניון, גישור במכון גומה ושבעת ההרגלים של האנשים המצליחים ביותר של סטיבן קובי. למדתי רייקי ממאסטרית ידועה, NLP במכללת תוצאות, ודמיון מודרך במכללת רידמן. עשיתי קורס EFT  (טכניקה לשחרור רגשי),  The healing code  של אלכס לויד, ה"עבודה" של ביירון קייטי, "קפיצה קוונטית" של ברט גולדמן, מסרים תת הכרתיים של בראדלי תומפסון ועוד רבים. אפילו עברתי הכשרה כהיפנותרפיסטית אצל סטיב ג'י ג'ונס בארה"ב וקיבלתי הסמכה מטעם האגודה  האמריקאית להיפנותרפיה . www.AmericanAllianceofHypnotists.org   בין לבין גם סיימתי תואר שני במשאבי אנוש (בהצטיינות) באוניברסיטת תל אביב אבל בעיקר עבדתי כמו מטורפת יותר מ-12 שעות ביום כמנהלת משאבי אנוש בכירה באחת מחברות ההייטק הגדולות בארץ – עד שהחלטתי לפני כמה שנים שהגיע הזמן לשינוי.🌈

בגלל שחקרתי כול כך הרבה שיטות על עצמי ועל אחרים🔎, הגעתי למסקנה שהדרך הקצרה ומן הסתם גם ה"עצלה" ביותר- היא חיווט או תכנות מחודש של המוח דרך האזנה. אז התחלתי לחקור לעומק שיטות כמו מוזיקה משנת תודעה, מסרים תת הכרתיים, טכניקות של מדיטציה, היפנותראפיה, דמיון מודרך וטונים בינוראלים (דו אוזניים) ואיזוכרונים שפועלים על הביוכימיה של המוח ותאי הגוף כדי ליצור שינוי בחשיבה. רכשתי טכנולוגיות של מומחים בתחום והתחלתי להקליט עבור עצמי ואחרים רצועות להאזנה במהלך היום או הלילה, והתוצאות הפתיעו גם אותי….

העולם שממנו הגעתי, גרם לי להבין שהחזון שלי הוא להגיע לכמה שיותר אנשים שהיו במצב שלי. אנשים שחלקם מצליחים מאוד אבל חיים חיים רדומים בתוך ייאוש שקט. חיפשתי מה הדרך הטובה ביותר לעזור להם להתחיל לעשות את השינוי שהם מבקשים בלי טיפול של אחד על אחד ובלי להוציא סכומים גבוהים לאורך שנים על ספת המטפל. השנים בהייטק, גרמו לי להבין שגם אם נפשית אני מאוד מתחברת לרוחניות בעידן החדש, הרי שהלוגיקה והמדע יושבים כל כך עמוק בתוכי שהדרך היחידה להיפטר מהם, היא לתת להם מקום💗. כמי שבאה מהעולם שבו הרגשות הם שניים במעלה לשכל ולמוח האנליטי, והסביבה רואה בהפגנתם חולשה ופוטרת אותם בזלזול, הבנתי שאצטרך ללכת בהפוך על הפוך כדי להוכיח את הנקודה שלי… אז למרות שהאתר הזה, נוגע ברוח, הוא גם לוקח על עצמו (שאיפה יומרנית אני יודעת…) לנסות להסביר ככל האפשר את הצד הלוגי של איך כול זה עובד.🔎
הלוואי ויכולתי לקבל ולהאמין בלי לשאול, אבל כנראה שזה התפקיד שלי. לפשט ולנסות להסביר לכמה שיותר אנשים שהעולם הרוחני רחוק מהם, מדוע הדרך הלוגית והאינטליגנטית ביותר עוברת דווקא דרך עצמנו ודרך הרגש והרוח.

את האתר זה יצרתי מתוך הצורך שלי עצמי.

נוכחתי לדעת שכמה שלא ניסיתי להרגיע את זרם המחשבות הבלתי פוסק כדי לעשות עבודה פנימית, רק הצלחתי להתרחק מהמקום הזה. הייתי מוצאת עצמי מתיישבת או שוכבת לעשות מדיטציה, ומתחילה לשוטט בתוך זרם המחשבות, חושבת על המנהל שעצבן אותי בעבודה, חושבת על הורי שנמצאים תחת התקפות טילים בדרום…חושבת על מה אבשל הערב, בקיצור – כל מה שניסיתי להימנע ממנו. השתוקקתי להנחיה שאינה חד פעמית ותלויה במטפלת שצמודה אלי (שתחיה), השתוקקתי לחוות רגיעה ומוטיבציה להגשמת חלומותיי על בסיס יומי.

כשניסיתי לעשות מדיטציה ללא מחשבות, התוצאה הייתה אפילו גרועה יותר. בכל פעם שהייתי מתיישבת למדוט, הייתי מתחילה להתגרד, להתעצבן או סתם להתחרפן…🎈
ולשכב למדיטציה בכלל לא הייתה אופציה כי תוך כמה דקות כבר לא היה עם מי לדבר… בהתחלה חשבתי שיש לי הפרעת קשב, זה כל כך פופולרי היום… כולם מספרים לנו שהילדים הדיסלקטים וילדי התסמונות למיניהם, בכלל הרבה יותר אינטליגנטים ומוכשרים מרובינו (או שבעצם הם כבר הרוב?) על כל פנים, בהמשך הסתבר לי שרוב המחקרים מצביעים על כך שהיכולת של רובינו להתרכז היום בסביבה המודרנית, עם כל ההפרעות האלקטרומגנטיות באוויר (שהרי אנו חשמליים בבסיס), ועם ריבוי המטלות של האדם המודרני פשוט שואפת לאפס.
וזה לא שאבדנו את היכולת כליל, אך על מנת שנוכל להתחבר אליה מחדש, עלינו להתאמן. כן פשוט לאמן את המוח והדמיון שלנו כפי שאנו מאמנים כל שריר. בהתמדה, במסירות ובהתכוונות💗. תארו לעצמכם שבאותה כמות של זמן שלוקח לכם להטמיע הרגל חדש כמו רכיבה על אופניים, או להפסיק הרגל מזיק כמו עישון, הייתם יכולים להפוך את חייכם לכל מה שרק עולה על רוחכם – וזאת בפרטיות של ביתם, בזמן שתבחרו ובלי עזרת מטפל או פסיכולוג? נשמע נחשק? לא לחינם. היכולת הזו היא אחת מהיכולות המבוקשות ביותר במאה ה- 21.
אז התחלתי להקליט את המדיטציות ורצועות השמע כי חשבתי שזו הדרך הטובה ביותר להגשים את עצמי, וגיליתי לאורך הדרך, שהמון אנשים מרגישים כמוני.  גם הם היו שמחים מאוד ליצור שינוי במודעות שלהם ולעשות עבודה פנימית בלי מאמץ או אפילו סתם לפנק את עצמם באיזה רגע של שקט וכיף אבל הם פשוט:

💗(סמנו איפה אתם נמצאים בסקלה):

1) חושבים שזה נחמד אבל לא היו הולכים במיוחד למטפל.
2) לא מצליחים להתרכז ולעשות מדיטציה לבד.
3) חושבים שזה יקר מידי.
4) חושבים שזה גוזל זמן רב מידי.
5) לא ניסו אף פעם וזה נשמע להם "חרטא" …

גיליתי שההקלטות שלי, עזרו להמון אנשים להיפתח ולהתחיל לעשות צעדים לעבר השינוי בו הם בחרו, כמעט בלי צורך לשנות את סדר היום שלהם – פשוט הרגשתם השתנתה, ומכאן הדרך לפעולה הייתה קצרה. ופתאום התחלתי לקבל תגובות מדהימות על ההשפעה שחלה בבריאות, ברמות המתח ברמת ההגשמה ובתפיסת החיים של המון אנשים איתם עבדתי.

אני חושבת שביקום שמשתנה ללא הרף, אנו לומדים כול יום דברים חדשים על החוקים על פיהם מתנהל העולם הזה, חוקים שאנו יכולים לרתום לטובתנו כדי לחולל את השינוי האמיתי שאנו מבקשים, ולברוא כול מציאות בה נבחר. אז אני מקווה, שגם אם כול זה לא מדבר אליך, תוכל/י למצוא כמה דקות כדי להאזין לאחת מהרצועות הרבות שפרסמתי באתר וביוטיוב, ושאפילו לכמה רגעים, זה ייתן לך שקט נפשי מבורך מה"אני החושב" ששולט בחייך במקומך – ואני את שלי עשיתי…

🔎החזון שלי  הוא לתת לכול מי שרוצה בכך כלים פשוטים ועוצמתיים שמגובים במחקרים מדעיים ויכולים לסייע לכול אחד לעשות את השינוי שהוא רוצה בחייו. מהורדה במשקל ועד הורדת לחץ דם. ממציאת היעוד ועד משיכת כסף או נשמה תאומה.

כיום, המדיטציות שלי מסתובבות ברשת, ובכל יום אנשים מספרים לי, שבכל פעם שהם שומעים מדיטציה מחדש, הם חווים רובד נוסף בעצמם🎈🌈. מלבד השליחות שאני רואה בספרייה, על שלל המדיטציות שבה, הקמתי לפני כמה שנים חנות וירטואלית 🔎 "החנות של ספריית המדיטציות".


גם כדי לכסות עוד תחומים ספציפיים, שבהם אנשים רוצים להתקדם, וגם כדי שאוכל להתפרנס ולהמשיך לעשות את מה שאני אוהבת💖 ואנשים רבים נהנים ממנו. בחנות תמצאו מדיטציות רבות ותכנים שאינם מופיעים בספרייה, הסברים לשימוש פרקטי וההעמקה שנותנת מענה רחב ומגוון לתחומים שונים.🎨 על מנת שאוכל להמשיך להוסיף תכנים ומדיטציות לספרייה, חשוב לי להגיע לכמה שיותר אנשים להם אוכל אולי לעזור.📣🔔 אז אם אהבתם, נהניתם והפקתם תועלת, אתם מוזמנים לסמן בלייק, לשתף ולבקר בחנות, ואולי תמצאו מדיטציות שמתאימות בדיוק לצורך שלכם או של מי שאתם אוהבים.💟

ואני מקווה להמשיך ולהיות כאן, עוד שנים רבות. בשבילי, ובשבילכם.

באהבה גדולה💗
רינת ידלין