מדיטציה למגנוט – הזמנה מהיקום (26.30 דק')

2019-01-03T12:30:40+02:00 3 בינואר 2019|

 מדיטציה למגנוט בשלושה צעדים פשוטים: לנשום, לחייך, לדמיין

הרבה מאוד מילים כבר נכתבו לאורך ההיסטוריה מדיטציה למגנוט הזמנה מהיקום
על חוק המשיכה ועל הדרכים השונות בהן נוכל לרתום אותו לטובתינו ו"למגנט" את מה שאנו רוצים לחיינו. ועדיין, רבים מאיתנו מתקשים להבין כיצד החוק הזה עובד, וכיצד לישמו כדי לראות תוצאות מדידות במציאות שלנו.

מה שחשוב שנדע הוא, שחוק המשיכה הוא חוק אוניברסאלי בדיוק כמו כוח הגרביטציה שפועל תמיד על כל מה שיש סביבנו, אך כדי להבין אותו יותר לעומק, אפשר גם לראות אותו כחוק המראות או חוק ההשתקפות.

המשמעות היא, שכל מה שאנו מייצרים בתוכנו במחשבה תחושה או רגש, ישתקף בהמשך במציאות החיצונית של חיינו. במילים אחרות – אנו יוצרים את המציאות החיצונית שלנו מבפנים החוצה, ולא להפך.

המציאות החיצונית שלנו, נוצרת בהתאם לתדר שאותו אנו משדרים ליקום ברגע הזה.
התדר הזה מורכב – הן מחותמת התדר האישי שיחודית רק לנו, והן מהמחשבות, הרגשות והתחושות שאנו חשים כעת. (שנובעות ממערכת האמונות שהטמענו לאורך השנים בתת המודע שלנו).
כדי להפוך ולהיות מגנט למה שאנו רוצים בחיים, עלינו לנקות את התדר שאנו משדרים ליקום,  ולהדהד בתדר של אותו דבר שאנו רוצים, בלי שום התנגדות- כאילו היה כבר שלנו!

התרגיל הזה, יביא אותנו לשם במהירות בעזרת שלושה צעדים פשוטים:

לנשום:  לנקות חסימות של אנרגיה דחוסה מהגוף הפיזי הרגשי והאנרגטי ולמוסס התנגדויות.

לחייך:  להעלות את תדר השמחה בגוף, תדר השמחה הוא התדר הגבוה של נשמתכם שכבר מכיל בתוכו את כל מה שאתם רוצים.

לדמיין: לדייק את הבקשה מהיקום, לראות לשמוע להרגיש ולחוש את מה שאתם רוצים, כאילו כבר היה כאן.

עוד דבר שחשוב להבין לפני שנתחיל, הוא שחוק המשיכה אינו מבדיל בין מיגנוט של מיליון שקלים לבין מיגנוט של 100 שקלים, אך המוח המודע שלנו צריך לתפוס את המטרה כברת הגשמה, כדי שיוכל להתחיל ולהביא לתודעה שלנו את הדרכים הטובות ביותר להגשים אותה. מסיבה זו,  מומלץ להתחיל להשתמש בתרגיל על דברים קטנים כמו זוג נעליים שחלמנו לקנות, או אולי טיול לחו"ל…ככול שנפתח אמון במגנטיות שלנו ונרחיב את התודעה לגבי מה אפשרי עבורינו, כך נוכל להגדיל את הבקשה שלנו בהמשך.

איך נבחר מה למגנט?

התרגיל הזה, מיועד למיגנוט של דבר מה שאתם רוצים, ומטרתו להגדיל את האמונה ביכולות המיגנוט שלכם. הוא יעבוד הכי טוב, אם תבחרו למגנט דבר מה שאתם מאמינים כבר היום שהוא אפשרי עבורכם – לא משהו שנתפס בעינכם כגדול מידי או בלתי אפשרי. עם הזמן והתרגול, התודעה שלכם על מה אפשרי עבורכם תתרחב, ותוכלו להגדיל את ההזמנה שלכם מהיקום.

אז לפני שאתם מתחילים לתרגל, תבחרו לכם מה אתם רוצים למגנט אליכם ותצהירו על כך.
זה יכול להיות סכום כסף, חפץ אוטו או בן/ת זוג – כל עוד אתם מאמינים שזה אפשרי עבורכם. 

דרך טובה לבחון זאת היא דרך ראי הרגשות – כלומר, איך ההצהרה הזו, גורמת לנו להרגיש?
לדוגמה: בחרו סכום כסף שאתם רוצים למשוך אליכם, ותנו ציון בין 0% ל- 100% לרמת הסבירות שזה יתממש (בעינכם כמובן). אם הצהרתם שאתם רוצים למשוך מליון דולר, אך הסבירות מבחינתכם היא 20%, הורידו את הסכום. האם חצי מליון מרגיש לכם יותר נוח? אולי 100 אלף דולר? 10,000 דולר? 5,000 דולר?

המקום לעצור הוא כשתגיעו לציון 80%. כלומר- אתם מאמינים שיש סבירות של 80% שתצליחו. הסיבה שאיננו בוחרים רק במה שהוא 100% מבחינתינו, היא כי חשוב שנשאיר סוג של מתח אנרגטי בין מה שאנו רוצים לבין מה שאנו מאמינים שאנו יכולים לקבל, כדי להרחיב את התודעה.

טיפ נוסף שיעזור לכם להגדיל את ההזמנה מהיקום הוא שימוש בחוק היחסיות. (שהוא עוד אחד מחוקי היקום).
קחו את הסכום שבחרתם (שמרגיש לכם כמו ציון 80% ברמת הסבירות שיתממש), והתחילו לשחק איתו. הוסיפו לו אפס ודמיינו איך זה מרגיש. כעת הוסיפו עוד אפס ודמיינו איך זה מרגיש. ועוד אפס…וכן הלאה. כעת חזרו לסכום המקורי שלכם, ופתאום תראו – שהוא נראה לכם הרבה יותר הגיוני וסביר שתצליחו למשוך אותו…

האזינו למדיטציה למגנוט בשלושה שלבים (ללא תדרים):

תוכלו גם לרכוש את המדיטציה הזו בחנות שלנו ב- 3 גרסאות: גרסת המדיטציה להאזנה ללא תדרים.  מדיטציה למגנוט עם תדר איזוכרוני בגלי אלפא המיועד לעורר את תחושת המזל, ומדיטציה למגנוט עם תדר איזוכרוני בגלי אלפא ותטא המיועד למשוך הצלחה. מדיטציה למגנוט.

מדיטציה למגנוט בשלושה צעדים.

רוצים לבצע הזמנה מהיקום? תרגלו מדיטציה בדמיון מודרך שתעזור לכם למשוך את מה שאתם רוצים למגנט אל חייכם.

מדיטציה למגנוט או הזמנה מהיקום בשלושה שלבים: לנשום, לחייך, לדמיין.

התרגיל הזה, מיועד למגנוט של דבר מה שאתם רוצים, ומטרתו להגדיל את האמונה ביכולות המיגנוט שלכם. הוא יעבוד הכי טוב, אם תבחרו למגנט דבר מה שאתם מאמינים כבר היום שהוא אפשרי עבורכם – לא משהו שנתפס בעינכם כגדול מידי או בלתי אפשרי. עם הזמן והתרגול, התודעה שלכם על מה אפשרי עבורכם תתרחב, ותוכלו להגדיל את ההזמנה שלכם מהיקום.

מדיטציה למגנוט

מדיטציה למגנוט – השלבים:

השלב הראשון – לנשום:

מדיטציה למיגנוט-לנשום

הנשימה היא חלק מהתהליכים האוטומטים של גופינו, שמופעלים על ידי תת המודע מבלי שנצטרך לעשות דבר, ולכן על פי רוב- היא שקופה עבורינו או בלתי מורגשת ואנו נוטים להתעלם ממנה, ולא להקדיש לה מחשבה נוספת. אך כמעט כל התורות העתיקות בלי יוצא מן הכלל, מספרות לנו שהנשימה היא הרבה יותר מזה.
נשימה ונשיפה, נוצרו כדי להכניס אנרגית חיים לגוף ולשחרר פסולת אנרגטית מיותרת. אם נדע איך להשתמש בנשימה שלנו בצורה מושכלת, נוכל לשפר את כל תחומי חיינו.

מורי היוגה טוענים שכאשר אנו מכניסים חמצן לגוף ונושפים פחמן דו חמצני, התהליך הזה מנקה 80% מהרעלים בגוף (הרבה יותר מאשר הזעה או השתן למשל!). בנוסף – בגלל שהחלל סביבנו הוא אינטיליגנטי ומודע, בכול נשימה אנו מכניסים פנימה עוד ועוד טריליונים של אטומים, ומולקולות של אוויר עשיר באינפורמציה, מה שגורם לנו לעבד את המידע, ולתפקד טוב יותר.

אך כדי שהתהליך הזה יהיה יעיל, הנשימה צריכה להיות מעגלית: פנימה והחוצה וחוזר חלילה. לצערינו יש הרבה מאוד דברים בסביבה שלנו, שמשבשים לנו את הנשימה.

מכירים את הביטוי אין לי זמן לנשום? המטפורה הזו מתארת תחושה כללית של לחץ, אבל היא לא רחוקה מהאמת. כשאנו מרגישים שאין לנו זמן לנשום, זה משום שהלחץ גרם לכך שהנשימה הטבעית שלנו הפכה למקוטעת או מצומצמת, והגוף לא מקבל בסדירות את אותה אנרגיה קוסמית לה הוא זקוק כדי לתפקד בצורה טובה.
כשאנו לחוצים – הדבר הראשון שקורה הוא שינו בנשימה – סוג של היפר ונטילציה.

למעשה כל חוויה "מכווצת" כמו טרואמה מתח או בהלה, גורמת לנו להשתנק ויוצרת מצב שבו האוויר נתקע במערכות שלנו מבלי להשתחרר ויוצר חסימה אנרגטית דחוסה בגוף הפיזי.
כל מה ש"מקטין", מעליב, מלחיץ או פוגע בביטחון ובדימוי העצמי שלנו – מצמצם לנו את הנשימה וגורם לנו לנשום פנימה, מבלי שנשחרר את כל האוויר חזרה החוצה. האויר הזה הוא אנרגיה שנתקעת ומצטברת במרכזי האנרגיה בגוף, נותרת "דחוסה" בצ'אקרות ובמרידיאנים שלנו, ולאורך זמן, גם יכולה לייצר מחלה בגוף.
לעומת זאת, כאשר אנחנו נושפים יותר אויר מאשר הכנסנו  זה יוצר תגובת הרפיה מלאכותית מידית.

לכן כאשר אנו מתרגלים מגנוט – נתחיל קודם בנשימה, כשהמטרה שלנו היא היא לנשום בצורה מעגלית ולהוציא כמה שיותר אוויר. כשאנו לוקחים אויר פנימה בספירה ל- 3 ומשחררים אותו החוצה בספירה עד 5, אנו מוציאים יותר אויר משהכנסנו, ובצורה זו, אנו ויכולים לשחרר חסימות שנוצרו בגוף לאורך שנים. ממש כך!

 השלב השני – לחייך:

חיוך הוא הרבה יותר מהרמת זויות הפה כלפי מעלה… מדיטציה למיגנוט- לחייך
מחקרים הוכיחו שכאשר אנו מחייכים, אפילו באופן מלאכותי האותות במוח הולכים לשני הכיוונים: כפי שהרגשה טובה גורמת לנו לחייך, באותה הדרך החיוך יכול לגרום לנו להרגשה טובה…. חייכו רגע חיוך רחב ותרגישו מה קורה למצב הרוח שלכם. זה משדר למערכות הגוף שהכול בסדר… אם נשתדל לחייך כמה שיותר משך היום, פשוט נרגיש הרבה יותר טוב.!

פרופסור רפי קראסו אומר: "קיים קשר בין מרכזים מוחיים שקשורים לחוויות לבין תנועות הפנים, והקשר הזה דו-סטרי. כשמשהו מצחיק אותי, או נותן לי תחושה של שחרור זה גורם לי לחייך, וכשאני מחייך, לחיוך עצמו יש השפעה מרגיעה על מערכת העצבים. זהו מעין רפלקס הפוך. יש מחקרים רפואיים המוכיחים, שצחוק ומצב רוח טוב מחזקים את מערכת החיסון וגורמים להרגשה טובה". מתוך: "התרומה הגדולה של החיוך לבריאות שלך" Ynet 28 ינואר 2004

הנה כמה עובדות מענינות שאולי לא ידעת על חיוך:

 1. כשאנו מחייכים – אפילו חיוך מאולץ, הגוף משחרר באופן טבעי אנדורפינים קוטלי כאב, וסרטונין שמשפר את מצב הרוח, ששניהם משמשים כנוגדי דיכאון טבעיים! כך שכאשר אנו מחייכים, אנו יכולים ממש "להערים" על הגוף להרגיש טוב.
 2. למעשה הגוף שלנו מתאמץ פחות כאשר אנו מחייכים מאשר כשאנו מזעיפים פנים. כשאנו מזעיפים פנים, אנו שולחים לגוף איתותים שמשהו לא בסדר, מה שמוביל ללחץ וסטרס.
 3. בניסוי שנערך באונ' במסטצוסס, הסתבר שאנשים שחייכו בצורה יזומה משך שעה כל יום, הפחיתו בצורה משמעותית את רמות הלחץ והחרדה, ומצב רוחם השתפר באופן כללי ב- 85%.
 4. חיוך הוכח גם כמוריד רמות לחץ דם. אם אתם סובלים מלחץ דם גבוה, נסו למדוד את לחץ הדם כעת. ואח"כ מדדו אותו בשנית לאחר שחייכתם ברציפות משך 5 דקות, ותידהמו מהתוצאות.
 5. חיוך גם הופך אותנו ליותר מגנטים, מושכים ומצליחים כלפי הסביבה. הוא גורם לנו להראות יותר בטוחים בעצמינו ואנשים חשים בטוחים יותר לצידינו. אז בפעם הבאה שאתם נכנסים לישיבה, או לחדר מלא אנשים, חייכו חיוך רחב, ותראו מה קורה לכל היום שלכם.

השלב השלישי – לדמיין:

דמיון חשוב יותר מידע. ידע הוא מוגבל. דמיון – אינסופי. – אלברט איינשטיין

מדיטציה למיגנוט-לדמיין
הדמיון, הוא הכלי העוצמתי ביותר שעומד לרשותנו, כדי לברוא את המציאות שלנו ולהגשים חלומות. בגלל שתת המודע שלנו, אינו יודע להבחין בין דמיון לבין מציאות, אם נצליח לשכנע אותו שכבר קיבלנו את מבוקשינו, הוא יעשה הכל כדי לסגור את הפער בין המציאות לדמיון, ולהביא את אותה התחושה למציאות שלנו. כשנביא את התחושה הזו למציאות ונחווה אותה בצורה יזומה על בסיס קבוע, לא יירחק היום שמה שרצינו, יתגשם בחיינו בפועל. קראו עוד על כוחו של הדמיון.

רוצים למגנט שפע כלכלי לחיים? נסו את המדיטציה ההיפנותרפית להאזנה לפני השינה: למשיכת שפע כסף והצלחה.

רוצים למגנט שפע והצלחה?

המדיטציה למגנוט שפע כסף והצלחה מיועדת להאזנה לפני השינה ותוך כדי שינה, והיא נוצרה לצורך תרגול יומי שיעזור לך לתכנת את המוח שלך למשיכת שפע והצלחה בחיים.

החסמים והאמונות שאימצנו לאורך החיים, הם אלו שקובעים מה אנו סבורים ש"אפשרי" או "בלתי אפשרי" עבורנו. מטרת התרגול היא לעקוף את המוח המודע ולהטמיע אמונות חדשות שישנו את החיווט במוח, ויעזרו לך לשנות את התפיסה שלך לגבי כסף והצלחה מבפנים. הקלטת הוקלטה בטכניקת היפנותרפיה עצמית והיא מכילה הרפיה, העמקה והטמעת מסרים או אוטו סוגסטיות (שכנוע עצמי), שמטרתן להרדים אותך ולהוריד את המחסום בין המוח המודע והמוח התת מודע.

דמיון מודרך למגנוט שפע לגברים

האזינו לחלק הראשון של המדיטציה לרכישה:

מגנוט שפע ללילה - מדיטציה בדמיון מודרך (פתיח)

דמיון מודרך למגנוט שפע לנשים

פורסם במקור: 18.2.2015

אודות:

חוקרת ויוצרת - מקימת ספריית המדיטציות

24 תגובות

 1. Rinat Yadlin 11 בספטמבר 2020 ב 10:03 - הגב

  תודה על המילים החמות.

 2. מירב 5 במרץ 2017 ב 14:47 - הגב

  היי רינת,
  לפני הכל תודה על השינוי שאת מצליחה לחולל בחיי!
  תבורכי על כך…
  יש לי שאלה לגבי יצירת המציאות, מיגנוט.
  מה קורה כאשר אני מבקשת להגשים לעצמי דברים שקשורים
  בעוד אדם ולא תמיד הרצון שלנו זהה?
  אני מתכוונת למשל ליחסים עם אדם אחר, או למשל בקשות
  לגבי הזוגיות שלי כמו מקום מגורים, הריון, ועוד דברים שלא תמיד
  עולים בקנה אחד עם הרצון של בן הזוג שלי אבל
  אני בטוחה שבסופו של דבר יעשו טוב למערכת הזוגית שלנו?

  • Rinat Yadlin 8 במרץ 2017 ב 9:57 - הגב

   היי מירב, בחיים יש לנו כמה סוגי \"עניינים\". העניינים שהם שלי, עניינים של אחרים ועניינים של אלוהים. ביירון קייטי משיטת \"העבודה\", אומרת לנו, שרוב הסבל שלנו בעולם נובע מכך שאנו מנסים להשפיע על עניינים של אחרים (למשל הרצון של בן הזוג), או עניינים של אלוהים (אסונות טבע וכד\'), בעוד שמה שעלינו לעשות, הוא לשנות את עצמנו, הדבר היחיד שעליו יש לנו השפעה…

   כל נסיון שלנו להשפיע על האחר, או על המציאות (האלוהות), רק יגרום לנו יותר סבל, ולכן- מיותר. זו יהירות לחשוב שאנו יודעים טוב יותר, מה טוב עבור אחר, וכמובן עבור הבריאה. זה בחזקת \"להתווכח עם המציאות\", וזה אף פעם לא יעיל… את יכולה לדמיין את מה שאת רוצה, רק כדי להרגיש טוב בתוך הדמיון הזה, כי רגשות טובים, מושכים מציאות טובה, אבל אם זה קשור לאחר, רצוי שלא תיצמדי לתוצאה, כי לא תמיד התוצאה שאנו רוצים, היא בהכרח מה שהכי טוב עבורנו… 🙁 רינת

  • קרן 24 בנובמבר 2019 ב 21:15 - הגב

   רינת שלום, תודהה

   על המידע שאת חולקת עם האנושות , שתדעי שיש לך זכות להשפיע המון על מי שנחשף לתכנים שלך . עזרת לי בלי שידעת לממש רצון של הבן שלי , (רצון שדרש ממני לצאת מאיזור הנוחות ולהתמודד עם הפחד) לסיכום שימחת כמה נפשות בישראל , תודה רבה על העזרה😍

   • Rinat Yadlin 1 בדצמבר 2019 ב 12:39 - הגב

    באהבה.

    • רוטקופף פרץ 8 בספטמבר 2020 ב 16:30 - הגב

     המדיטציות מצילות אותי ממצבים רוח לא מיטיבים, והייתי ומבקש להיות ברשימת…התפוצה למאמרים שלך. תודה

   • Rinat Yadlin 1 בדצמבר 2019 ב 12:43 - הגב

    תודה לך קרן. איזה כיף לשמוע.

 3. ליחן 15 באוגוסט 2016 ב 15:06 - הגב

  היי
  המדיטציה הזאת ממש עוזרת לי לזמן
  את מה שאני רוצה , עוזרת לי להירגע נפשית .
  השאלה שלי מתי צריך לעשות אותה ?
  כלומר יש זמנים או שזה לא משנה מתי?

  תודה

  • Rinat Yadlin 17 באוגוסט 2016 ב 17:57 - הגב

   היי ליחן, לרוב ממליצים לבצע מדיטציות בבוקר כשמתעוררים או לפני שהולכים לישון. אלו הזמנים בהם המוח שלנו יותר סוגסטיבי. אם את מתרגלת קבוע, רצוי גם לעשות זאת בשעה קבועה ביום, כך הגוף שלנו כבר מכניס את עצמו למדיטציה במהירות בכוח ההרגל 🙂

 4. עליזה 8 באוגוסט 2015 ב 8:18 - הגב

  היי רינת

  מאוד נהניתי מהמדיטציה הנפלאה הזו ואני מאוד נהנת מהמאמרים שאת כותבת.

  בשלב מסוים ירדו דמעות של הכרת תודה.

  האם צריך לעשות כל יום את המדיטציה הזו על מנת שתתממש בקשתי ?

  האם אפשר לדמיין כמה דברים יחד?

  תודה רבה

  • Rinat Yadlin 8 באוגוסט 2015 ב 13:33 - הגב

   היי עליזה, אכן, תרגול יומיומי הוכח כיעיל ביותר. כך התדר שלנו למגנוט מה שבחרנו, נעשה יציב וחזק יותר. העדיפות היא להתמקד כל פעם בדבר אחד, כי הפוקוס שלנו משמעותי מאוד ביצירת המציאות. בהצלחה ובאהבה 🙂

 5. משה 3 במרץ 2015 ב 12:48 - הגב

  יפה יפה
  כמה זמן כדאי להקדיש למדיטציה אחת?

  • Rinat Yadlin 4 במרץ 2015 ב 14:11 - הגב

   היי משה, רצוי להאזין למדיטציה מסויימת באופן קבוע לפחות שבוע כדי לראות תוצאות, ולשינוי עמוק להאזין לפחות חודש.

 6. דורית 27 בפברואר 2015 ב 7:19 - הגב

  רינת ,מודה לך על כל ההנחיות שלך. הקול שלך כל כך נעים. מרגיע, אני במשך שנה , משתדלת כל בוקר לקחת את הזמן בשבילי לפני תחילת היום ולהאזין להנחיות שלך. תענוג. במדיטציה הנ״ל אהבתי מאוד את קולות חילוץ הפקק . זה היה מפתיע. וכן ספירת קצב הנשימה . עוזר מאוד, תודה על הנתינה וההדרכה סופ״ש נפלא דורית

 7. נטלי 21 בפברואר 2015 ב 19:50 - הגב

  רינה היקרה,
  אין לי מילים להודות לך על יצירות המבורכות הללו!
  אני נעזרת לעיתים קרובות במדיטציות שלך ומתרגלת הרבה לפני השינה.
  היום הרגשתי לא טוב, הייתי עייפה נפשית ועצובה ונכנסתי לאתר שלך וגליתי את המדיטצית המיגנוט..
  זה עשה לי פלאים : לדעתי עד היום לא הצלחתי לדמיין בצורה כה ברורה ונעימה, החיוך לא ירד מפניי
  ,הרגשתי אושר ושלמות!
  תודה לך על אושר ושלווה שאת מעניקה לנו!
  נטלי

  • Rinat Yadlin 22 בפברואר 2015 ב 10:22 - הגב

   תודה לך נטלי! האושר הוא שלי 🙂 באהבה. רינת

 8. Rinat Yadlin 20 בפברואר 2015 ב 9:39 - הגב

  תודה לכולם! מאוד מרגש לשמוע שאתם עושים במדיטציות שימוש מעצים:) תבורכו.

 9. דינה הרפז ויכנסקי 19 בפברואר 2015 ב 16:46 - הגב

  תודה רבה רינת יקרה

  ההנחיה שלך מאד עוזרת

  לפתוח חסימות דרך נשימה מונחית

  מורה רוחנית נדיבה ומיוחדת ביותר-את.

  תודה מעומק הלב והריאות.דינה

 10. דפנה 19 בפברואר 2015 ב 14:25 - הגב

  מדהים!!!

  יש עצמה בפשטות, בצלילים, במילים, בדימויים, בתהליך המגנוט (עובד כשמתמסרים).

  תודה.

 11. שושי בן ישי 18 בפברואר 2015 ב 22:22 - הגב

  שלום רב
  אני נעזרת במדיטציות מדי פעם , מרגישה שזו היתה הטובה והמוחשית ביותר !!! תודה רבה תבורכי על הנתינה האינסופית .

  כמובן שברגע שאקבל מה שביקשתי אעדכן …

  שושי

 12. יצחק אסולין 18 בפברואר 2015 ב 21:41 - הגב

  גב' רינת יקרה מאוד

  ראשית להודות לך על המדיטציה המופלאה ששלחת אלי

  מדהימה, פשוט הגעתי איתה לעולמות העליונים ואני בטוח שבקשתי תענה בחיוב ובשפע רב, כמו שחוויתי במדיטציות אחרות ורבות שקבלתי ממך. להדגיש ולציין שאני עושה את המדיטציות שלך למעלה משלוש שנים (נדמה לי יותר) וכבר בהתחלה ממש הרגשתי סוג של שלווה שלא ידעתי על קיומה ואט אט עם הזמן והשנים, הן המדיטציות שלך הפכו חלק משגרת חיי ושל עוד רבים ששיתפתי ואף הם מספרים על חוויות שלא חוו מעולם.

  גב' רינת יקרה תקצר היריעה ויאזל הדיו ולא יהיה סוף לכל הטובות הנפשיות והרגשיות שזוכים להנות מהמדיטציות המיוחדות שלך, שרק מורה דגולה שכמותך מסוגלת לייצר ולפתח ולהעניק לכל דיכפין, אני מקווה שמדיטציות אלו תגענה לכל איש ואשה בעולם כולו כי אז נזכה לראות שינוי בכל אדם ובעולם כולו שיתנהל בדרך של רוגע ושלווה, שלום ואחווה.

  תודה רבה לך וישר כח גדול

  גב' רינת מורה דגולה, ענקית רוח יחודית

  שמידת הנתינה שלך ראויה למודל וחיקוי בעולם כולו

  בהמון חום ובהוקרה עצומה

  יצחק אסולין

 13. רחל 18 בפברואר 2015 ב 20:52 - הגב

  שלום רינת,
  בדרך כלל קשה לי במדיטציה המלווה בדמיון מודרך. במקרה זה,ובמדיטציות אחרות המונחות על ידך, אני נכנסת ומעורה בתוכן לעיתים עד כדי כמעט הרדמות.
  הפעם ביקשתי חיבור להומור, איני יודעת באיזה שלב זה קרה, אך כשהסתיימה המדיטציה , היו עיני רטובות בדמעות. לא דמעות עצב. ההרגשה ממש טובה ותחושת נקיון הציפה אותי.
  תודה רבה,
  רחל.

  • יואל קורציון 7 באפריל 2015 ב 13:43 - הגב

   רינת שלום,

   תודה על כל עצותייך הטובות.

   אודה לך על קבלת סרטון המדיטציה לשחרור רגשות שליליים כך שניתן לשמוע את קולך הנעים.

   בברכת חג אביב שמח.

   יואל טל' 0536296113

   • Rinat Yadlin 7 באפריל 2015 ב 14:14 - הגב

    היי יואל, אשלח לך את המדיטציה לשיחרור רגשות שליליים במייל.
    חג שמח 🙂 רינת

השאר\י תגובה