חשיבה חיובית – סוגסטיות מוקלטות להורדה

פיתוח חשיבה חיובית

איך תיפטרו מהדיבור הפנימי השלילי ותאמצו דיבור חיובי שיקדם אתכם בחיים?

רוב האנשים כבר מודעים לכך, שחשיבה חיובית היא חשיבה אינטילגנטית שיכולה לפתוח בפנינו אפשרויות רבות ולסייע לנו להתקדם בחיים, בעוד שחשיבה שלילית תוקעת אותנו במקום ולא מאפשרת לנו להתפתח ולהגשים את הפוטנציאל שלנו. יחד עם זאת, רובינו מתקשים להשתיק את הדיבור הפנימי הקבוע שמתמקד בכול מה שרע בחיים שלנו, באנשים אחרים, בארץ שלנו ובעולם…
האזינו עכשיו לסידרה של הצהרות חיוביות שיתכנתו את המוח שלכם ויעזרו לכם לשנות את הדיבור הפנימי לדיבור חיובי ומחזק – שיעזור לכם לשנות את המציאות ולהתקדם לעבר מה שאתם מבקשים בחייכם.

רצועות השמע מהוות חלק מהחבילה המלאה למודעות עצמית בחנות המדיטציות, שם תוכלו למצוא אותן מוקלטות בטכניקה של מסרים סאבלימינלים או מסרים תת הכרתיים.
טכניקה שתאפשר לכם להפיק את המיטב ולתכנת את המוח שלכם מחדש, כדי שיאמץ תפיסות ואמונות חדשות וחיוביות בתחום זה. ההצהרות מלוות במוזיקת רקע נעימה, מחולקות לפי נושאים וניתן להורידן כקבציי MP3 למחשב, לנגן או לטלפון החכם.

לרכישת החבילה בחנות : פיתוח חשיבה חיובית לנשים (4 רצועות להאזנה).  פיתוח חשיבה חיובית לגברים.

צפי עכשיו בסרטון הצהרות לחיזוק החשיבה החיובית לנשים:

צפה עכשיו בסרטון הצהרות לחיזוק החשיבה החיובית לגברים:

מה התועלת בהאזנה להצהרות חיוביות?

ההצהרות החיוביות באות להחליף את ה"דיבור הפנימי" הקבוע שיש לרבים מאיתנו לגבי עצמנו. הדיבור הזה, אחראי לכול למה שיש בחיינו, ופעמים רבות הוא עובד לרעתינו גם אם איננו מודעים אליו כלל. מטרתן של ההצהרות, היא לעזור לנו להיפטר מאמונות השליליות לגבי עצמנו ולגבי הסביבה והחיים, ש"תוקעות" אותנו במקום ומונעות מאיתנו להאמין, להעריך ולאהוב את עצמנו. בנוסף – ההצהרות יטמיעו תבניות מחשבה ורגש חדשות, שתעבודנה לטובתינו בתחום החשיבה החיובית.

למה מומלץ להשתמש בקלטות הסאבלימינליות?

למרות שגם האזנה להצהרות החיוביות כפי שהן מוקלטות כאן, תעזור לכם בדרך לשינוי, הרי שאת האפקט המייטבי – תוכלו לקבל דרך הקלטות הסאבלימינליות בחנות. הסיבה העיקרית לכך, היא שהמוח המודע שלנו, תופס הצהרות חיוביות כמו "אני רואה את הטוב בכול דבר", או "אני יכול להתמודד עם כול מצב" כשקר, משום שהמציאות הוכיחה לו אחרת. מסיבה זו בדיוק, עלינו "להערים" עליו ולהגיע ישירות לתת המודע- וזה תפקידן של הקלטות הסאבלימינליות או התת הכרתיות.

לרכישת החבילה בחנות : פיתוח חשיבה חיובית לנשים (4 רצועות להאזנה).
פיתוח חשיבה חיובית לגברים.

פורסם במקור ב21.1.2013


תגובות

חשיבה חיובית – סוגסטיות מוקלטות להורדה — 4 תגובות

 1. רינת שלום!
  הקלטות נעימות ומאוד מושכות.
  רציתי לדעת כמה זמן או כמה פעמים יש להאזין למדיטציה עד שניתן יהיה להבחין בהבדל או בשינויים בחיי?

  • היי מירב,
   האזנה להצהרות הגלויות היא באמת כיף (כשאנחנו במצב שמחה חיובי) וקצת פחות כיף (כשאנחנו מלאים מחשבות שליליות כי אז כול ההתנגדויות עולות בזמן ההאזנה).
   כדי לקבל את האפקט הכי טוב, עדיף להאזין להצהרות הסאבלימינליות שבדיסק המלא – ולעשות זאת כמה שיותר.
   השינוי יכול להיות מידי אך יש מצבים שבהם זה יכול לקחת אפילו 90 יום.
   זה תהליך מאוד אינדוידואלי וההצהרות צריכות להיות מדויקות עבורך.
   הדרך לבדוק זאת, היא להאזין להצהרות הגלויות כשאת במצב רוח שמח וחיובי,
   ולראות אם הן מהדהדות בך כאמת (אפילו ברמת הפוטנציאל).
   ועוד דבר חשוב מאוד: – האזנה עם "אג'נדה" או עם מטרה מוגדרת או רצון נואש לשינוי-
   תמיד תהיה פחות יעילה מאשר האזנה בשביל הכיף, ולא כמטלה… תחשבי על זה :) באהבה. רינת

 2. שלום

  "אחד הקשיים שאני מתמודד איתם במהלך היומיום שלי הוא "דיבור פנימי שלילי

  אני משתדל לפתוח את הבוקר ב-10 דק' מדיטציה ו10 דק' בלילה.

  קראתי מה שכתבת לגבי התרגיל הזה, (כאילו שהוא נכתב עליי) השאלה שלי היא אם ניתן להאזין לתרגיל רק במצב "מדיטציה" או שניתן בזמן נהיגה ברכב ושאר פעולות אחרות?

  • היי אשר, 10 דקות מדיטציה בערב ובבוקר זה נפלא! היתרון של המסרים הסאבלימינלים הוא שאין צורך לשבת במדיטציה, אלא ניתן לנגן אותם ברקע יום ולילה כשאתה עסוק במשהו אחר. (אגב- עדיף שלא בנהיגה, בגלל האופי המדיטטיבי של פס הקול ברקע).

   תוסיף ל-20 דקות מדיטציה שאתה עושה ביום, גם כמה שעות של האזנה ברקע כשאתה עובד רואה טלויזיה או ישן, ותראה איך הדיבור הפנימי שלך משתנה באמת. :) פיתוח חשיבה חיובית לגברים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>